AWE 2021: Dreame uvádí na trh nové produkty v čele s bezdrátovým vysavačem V16 a robotickým vysavačem Dreame Bot L10 Pro

Dreame Technology, rostoucí inovativní společnost specializující se na inteligentní zařízení pro úklid domácnosti, představila bezdrátový vysavač V16 vybavený inovativním špičkovým motorem s rychlostí 160.000 ot./min., robotický vysavač Dreame Bot L10 Pro s přesným navigačním LIDAR systémem a další novinky na veletrhu Appliance & Electronics World Expo 2021 (AWE 2021), který se konal 23. až 25. března v Šanghaji.

Společností Dreame nezávisle vyvinutý inovativní a efektivní vysokorychlostní bezkartáčový motor SPACE 6.0, kterým je osazen bezdrátový vysavač V16, je schopen dosáhnout rychlosti až 160.000 ot./min a společně s vysokým sacím výkonem 200 AW zajistí prvotřídní efektivitu úklidu. "All-in-one" vysavač a mop dokáže provádět hloubkové čištění a zároveň ušetří čas i práci. Podsvícený smeták navíc zajišťuje naprostou čistotu bez zanedbávaných rohů.

Dreame Bot L10 Pro je vybaven přesným navigačním LIDAR systémem podporovaným technologiemi Dual Laser a LDS. Dokáže detekovat překážky a vyhnout se jim a současně neustále rekonstruovat 3D prostředí v reálném čase. Jeho pokročilý mapovací systém umožňuje dynamické plánování trasy a lze jej spravovat pomocí samostatné aplikace nebo virtuální asistentky Alexa. S mimořádně silným sacím podtlakem 4000 Pa dokáže Dreame Bot L10 Pro snadno odstranit veškeré nečistoty. Produkt by měl být k dispozici na Amazonu a AliExpressu na začátku května.

Společnost Dreame se stala výhercem hlavní ceny veletrhu AWE 2021, na kterém představila divákům širokou škálu interaktivních aktivit a s nimi související nové produkty a technologie, a získala si tak pozornost předních médií, jako je Bloomberg Businessweek či Forbes China, kterým poskytl generální ředitel Dreame rozhovor a nastínil situaci pro nadcházející týdny.

"Inovace pro nás bude v následujících pěti letech klíčovým pojmem. Více energie a času vyhradíme tomu, abychom se lépe obeznámili se zákaznickými vhledy, což nám pomůže s dalšími inovacemi a s lepším pochopením potřeb spotřebitelů," uvedl v rozhovoru pro Bloomberg Businessweek generální ředitel Dreame Technology Chao Jü.

V rámci velkého představení byl také vyzdvižen robotický vysavač Dreame Bot Z10 Pro se samovyprazdňovacím podstavcem, který umožňuje automatickou likvidaci nečistot, a Dreame Bot W10, který díky integraci účinného vysávání, efektivního vytírání a samočištění mopu zajistí "hands-free" úklid.

"Jsme velmi rádi, že jsme na AWE oslovili všechny návštěvníky a mediální přátele," prohlásil spoluzakladatel Dreame Roc Woo. "Je nám velkou ctí převzít letošní ocenění AWE. I nadále zůstaneme odhodláni dodávat nejvýkonnější produkty, abychom našim globálním uživatelům usnadnili úklid."

O Dreame Technology

Společnost Dreame Technology byla založena v roce 2015 a zaměřuje se na inteligentní zařízení pro úklid domácnosti s vizí zlepšit kvalitu života uživatelů po celém světě pomocí technologií.

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Pro více informací prosím navštivte webové stránky https://www.dreame-technology.com.

KONTAKT:

Tianshi Yuwen

pr@dreame.tech

Lena Liu

Liuyk@dreame.tech

+86-400-875-9511

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1473955/AWE_2021_Dreame_Launches_New_Products_Leading_Cordless_Vacuum_V16.jpg

Klíčová slova Čína-elektronika-trendy-firmy-Dreame

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.