Do rodiny notebooků značky Teclast přibyla nová prémiová řada TBOLT

Tbolt 10 DG

Tbolt 10 DG

Accelerate. Inspire. Explore. (Zrychlit. Inspirovat. Prozkoumávat.)

Společnost Teclast, čínský výrobce spotřební elektroniky, je dobře známá pro své cenově příznivé tablety a notebooky. Začátkem tohoto měsíce firma představila novou řadu prémiových laptopů T.BOLT s mottem „Accelerate. Inspire. Explore. (Zrychlit. Inspirovat. Prozkoumávat.)" a nyní firma Teclast představila vůbec první výrobek této řady, notebook Tbolt 10 DG. „Společnost Teclast tak vstupuje do nové vzrušující éry své partnerské spolupráce s firmou Intel," řekl pan Sun, generální ředitel firmy Teclast.

Hlavním tahákem notebooku Tbolt 10 DG je exkluzivní grafická karta Iris Xe Max firmy Intel, která je též známá pod označením DG1. Po desítkách let se jedná o vůbec první diskrétní grafický čip firmy Intel. Spolu se značkami Acer a Asus je firma Teclast jedním z prvních partnerů, kteří tuto kartu představí ve svých noteboocích a Intel tak vstupuje na trh grafických karet GPU, kterému v současné době vládnou značky AMD a Nvidia. Grafická karta Iris Xe Max využívá novou architekturu Xe a nabízí 96 EU (Execution Units) a 4GB 128bit LPDDR4X-4266 video paměť. Karta GPU je navržena tak, aby vynikla zejména při náročných operacích v souvislosti s tvorbou obsahu, jako je například kódování videa nebo úprava fotografií. Celkový výkon této karty by měl být o něco lepší než u karty MX350 značky Nvidia.

Co se týče procesoru (CPU), notebook Tbolt 10 DG je osazen procesorem Intel Core i7-10510U, který využívá technologii 14 nm, má 4 jádra a 8 vláken a taktovací frekvenci až 4,9 GHz. Je to vůbec poprvé co firma Teclast ve svých produktech používá procesor Core i7, což představuje obrovský krok vpřed oproti předchozím modelům notebooků s méně výkonnými procesory Intel Celeron.

Co se týče designu a provedení má notebook Tbolt 10 DG prakticky bezrámečkový displej o uhlopříčce 15,6 palce, což nabízí skvělé herní zážitky. Tělo notebooku je celokovové a velmi tenké a váží pouhých 1,8 kg, což je na 15palcový laptop skvělé. Chlazení zajišťují 2 ventilátory a 2 tepelné trubice, spolu se speciální chladící technologií Surround Intake Cooling firmy Teclast, což by mělo zajistit dokonalé chlazení notebooku i při větší zátěži.

Prodej notebooku Tbolt 10 DG byl zahájen na čínské obchodní platformě Pinduoduo a očekává se, že již v dubnu bude k dispozici v prodejních sítích Amazon, Aliexpress a Lazada. Více informací získáte na webové stránce: https://www.teclast.com/en/zt/nb/TBOLT/10DG/

O společnosti Teclast

Společnost Teclast od roku 1999 dodává chytřejší produkty pro život. Staňte se jedním ze 100 milionů našich zákazníků.

Kontakt pro získání dalších informací:

Stefan Li

Email: lgh@sk1999.com

Telefon: +86-13059183914

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1473933/image.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1472917/teclast_Logo.jpg

Klíčová slova Čína-počítače-Teclast

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.