DO JUBILEJNÍ 10. SEZÓNY VSTUPUJE BĚŽECKÝ SERIÁL RUNTOUR S NOVÝM GENERÁLNÍM PARTNEREM - SKUPINOU ČEZ!

Seriál běžeckých závodů RunTour vznikl v roce 2011 jako běžecká akce pro rodiny s dětmi, hobíky a začátečníky. Cílem bylo zvednout z gauče co nejvíce běžců a ukázat jim radost z běhání. Od té doby s RunTour běželo více než 170 000 běžců - malí, velcí, veteráni, zkušení, začátečníci. Pro RunTour nyní nastává nová etapa. V roce 2021 budeme slavit 10 let existence. A toto jubileum nebudeme slavit sami. Představujeme vám nový název našeho běžeckého seriálu - ČEZ RunTour!

S novou etapou přichází na RunTour i nový generální partner, Skupina ČEZ. "Jsme velice rádi, že můžeme desátý jubilejní ročník oslavit právě se Skupinou ČEZ, jakožto novým generálním partnerem. Naše spolupráce trvá již řadu let a tato nová role, v níž se Skupina ČEZ představí, nám přináší spoustu možnosti a benefitů pro běžce a závody samotné. Děkujeme za důvěru a těšíme se na společné roky," vysvětluje ředitelka běžeckého seriálu RunTour Nikola Mráčková.

Běžci, kteří na RunTour pravidelně běhají, Skupinu ČEZ velice dobře znají. Každoročně jim v zázemí poskytuje svojí ČEZ Energy zónu, kde si mohou odpočinout, doplnit energii nebo si udělat fotografii na památku. Nově se po novém generálním partnerovi bude jmenovat i královská nejdelší distance - ČEZ RUN 10 KM. Na každém závodě navíc mají běžci možnost přispět na dobrou věc skrze aplikaci EPP Pomáhej pohybem, ve které za každý svůj sportovní výkon získávají body a ty potom rozdělují mezi charitativní projekty.

"Obzvláštně v dnešní době je sport a aktivní životní styl velice důležitý, a to jak u dospělých, tak u dětí. Toto téma vnímáme, a proto sport dlouhodobě podporujeme i skrze aplikaci EPP Pomáhej pohybem, se kterou běžci mohou navíc pomoci těm, kteří to potřebují. Máme velikou radost, že jsme se stali generálním partnerem rodinného běžeckého seriálu RunTour. Líbí se nám, že závody RunTour tu jsou pro úplně každého běžce - ať už má za sebou stovky kilometrů, nebo chce pokořit svůj první závod. A my mu v tom rádi pomůžeme," říká manažerka útvaru marketing Skupiny ČEZ Michaela Ziková.

Registrace pro sezónu 2021 jsou v plném proudu na webu www.run-tour.cz. Přijeďte se i vy na vlastní kůži přesvědčit, že s ČEZ RunTour je radost běžet!

 

Kontakt:

Nikola Mráčková - ředitelka seriálu, e-mail: nikola.mrackova@geometry.com

 

Klíčová slova ČR-kondice-energie-běh-RunTour-ČEZ-Geometry

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.