TAYLLORCOX převzal další společnost

Převzetí ISO Stars EU do rukou majitelů TAYLLORCOX je krokem, kterým klienti získají přístup k širšímu portfoliu auditorských služeb, resp. auditů, atestací a personálních certifikací.

Majitelé se dobře znají. V minulosti již spolupracovali a tento krok je výsledkem dlouhodobé spolupráce na obou stranách.

Kdo je TAYLLORCOX

Mezinárodně akreditovaný certifikační orgán, akreditovaná školící organizace, atestační středisko a subjekt pro posuzování bezpečnosti elektronické identifikace a autentizace - to jsou hlavní auditorské a certifikační aktivity společnosti TAYLLORCOX.

V ČR je společnost aktivní od roku 2007. V roce 2009 se transformovala ze struktur francouzsko švýcarského certifikačního orgánu ve spolupráci s britskými kolegy z Birminghamu do stávající formy TAYLLORCOX.

Další pobočky s mnohaletou historií, které TAYLLORCOX založil formou akvizic v minulosti jsou na Slovensku, Slovinsku, Chorvatsku a Itálii.

http://www.tayllorcox.com

http://www.tx.cz

Aleš Pilný a Radek Nedvěd, TAYLLORCOX

Klíčová slova ČR-finance-obchod-vzdělání-počítače-služby

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.