Zynga získala vývojářský tým Echtra Games, který se podílel na vývoji her Diablo a Torchlight

Zynga získala vývojářský tým Echtra Games, který se podílel na vývoji her Diablo a Torchlight

Zynga získala vývojářský tým Echtra Games, který se podílel na vývoji her Diablo a Torchlight

• Společnost Zynga získává talentovaný vývojářský tým se zkušenostmi s vývojem her pro různé platformy

• Společnost Zynga získává řadu vlastních technologií a vývojářských nástrojů firmy Brings Echtra Games

• Akvizice zlepší možnosti firmy Zynga v oblasti vývoje dalších herních projektů pro různé platformy

• Tým Echtra Games se bude podílet na vývoji nové RPG hry pro různé platformy, a to ve spolupráci se studiem NaturalMotion, které rovněž patří společnosti Zynga. Název nové hry zatím nebyl zveřejněn.

Společnost Zynga Inc. (index Nasdaq: ZNGA), světová jednička v oblasti interaktivní zábavy, dnes oznámila, že koupila firmu Echtra Games, herní studio vyvíjející hry pro různé platformy s týmem vývojářů, který utvářel herní svět díky hrám jako jsou například Diablo, Diablo II, Torchlight a další.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210303005013/en/

Tým společnosti Echtra Games zvýší kapacity firmy Zynga pro vývoj her určených pro různé platformy a současně přinese řadu vlastních technologií a vývojářských nástrojů postavených na enginu Unreal Engine. Tým společnosti Echtra Games se bude podílet na vývoji zcela nové RPG hry, a to ve spolupráci se studiem NaturalMotion, které rovněž patří společnosti Zynga. Název nové hry zatím nebyl zveřejněn.

„Max a jeho tým ve firmě Echtra Games stojí za těmi nejlegendárnějšími hrami a jsou odborníky na akční RPG hry a vývoj her pro různé platformy. Je mi velkým potěšením, že mohu tým Echtra Games přivítat do rodiny společnosti Zynga,“ řekl Frank Gibeau, generální ředitel firmy Zynga.

„Tato akvizice nám umožní dostat naše ikonické hry a značky z mobilních telefonů také na osobní počítače a konzole a pomůže tak rozšířit potenciální trh pro naše hry.“

„Společnost Echtra Games se těší na vstup do rodiny firmy Zynga,“ řekl Max Schaefer, generální ředitel firmy Echtra Games. „Sdílíme se společností Zynga společnou vizi, že nedílnou součástí budoucnosti RPG her a interaktivní zábavy je zpřístupnění her pro více platforem a těšíme se na to, že budeme naše moci naše zkušenosti a talent zúročit při vývoji her pro různé platformy.“

Firma Echtra Games byla založena v roce 2016 a vede jí skupina zkušených odborníků z oboru. Max Schaefer a členové jeho manažerského týmu jsou spoluzakladateli slavných herních studií, včetně Blizzard North, Flagship Studios a Runic Games a podíleli se na vývoji špičkových her, jako jsou například Diablo, Diablo II, Torchlight, The Sims 4 a další. Zaměstnanci společnosti Echtra Games pracovali v minulosti pro přední herní firmy, jako jsou například Blizzard, Disney, Electronic Arts, Runic Games, Kabam nebo Undead Labs. Vývojářský tým Echtra Games vytváří hry pro mobilní telefony, osobní počítače, Playstation 4, XBox One a Nintendo Switch.

Upozornění vydavatele:

Fotodokumentaci a videomateriály k této tiskové zprávě si můžete stáhnout na této webové stránce: https://www.dropbox.com/sh/zt2yw10epgmbol5/AAAER_7l74stge--9VocMcqPa?dl=0

O společnosti Zynga Inc.

Zynga je světová jednička v oblasti interaktivní zábavy a jejím posláním je spojovat svět prostřednictvím her. Více než miliarda lidí hraje různé hry od firmy Zynga, jako jsou například CSR RacingTM, Empires & PuzzlesTM, Merge Dragons!TM, Merge Magic!TM, Toon BlastTM, Toy BlastTM, Words With FriendsTM a Zynga PokerTM. Hry od společnosti Zynga jsou dostupné ve více než 150 zemích a lze je hrát na sociálních sítích nebo mobilních zařízeních po celém světě. Zynga byla založena v roce 2007 a sídlí v San Francisku. Kromě toho má další pobočky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Více informací najdete na webových stránkách www.zynga.com nebo sledujte společnost Zynga na sociálních sítích Twitter, Instagram, Facebook nebo blogu.

O společnosti Echtra Games Inc.

Echtra Games je herní studio se sídlem v San Francisku, jehož součástí je tým špičkových vývojářů, kteří se podíleli na utváření světa akčních RPG her. Tým založil na začátku roku 2016 Max Schaefer, který je spoluautorem herních pecek, jako jsou například Torchlight nebo Diablo. Kvůli dlouholetému snu oživit svět skvělé hry Torchlight se rozhodl dát dohromady tým nejlepších vývojářů a založit herní studio, jehož prvním projektem byla hra Torchlight III. Více informací najdete na webové stránce www.echtragames.com.

VÝHLEDOVÁ PROHLÁŠENÍ

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se, mimo jiné, našich podnikatelských cílů, nových příležitostí v herním průmyslu, odhadu celkové velikosti tržního potenciálu našich her a našich budoucích herních projektů. Výhledová prohlášení obsahují slova, jako jsou například "výhled", "očekávat", "plánovat", "zamýšlet", "bude", "předvídat", "věřit", "cíl", „předpokládat“, včetně různých tvarů těchto slov. Stejně tak všechna prohlášení uvedené v této tiskové zprávě v budoucím čase jsou považována za výhledová prohlášení. Dosažení cíle nebo úspěšné splnění skutečností uvedených v těchto výhledových prohlášeních podléhá významným rizikovým faktorům a závisí na splnění řady předpokladů a očekávání. Na výhledová prohlášení, založená na informacích, které máme k dispozici v den zveřejnění této zprávy, se nelze spoléhat. Nepřijímáme žádnou povinnost aktualizovat výhledová prohlášení. Další informace o rizikových faktorech a předpokladech, které ovlivňují naše podnikání, jsou nebo budou podrobněji uvedeny v našich veřejných zprávách předkládaných Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo přímo na webových stránkách Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) www.sec.gov.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210303005013/en/

Kontaktní informace

Vztahy s investory:

Rebecca Lau

Investors@zynga.com

Vztahy s médii:

Sarah Ross

Sarah@zynga.com

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-hry-zábava-Zynga

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.