Společnost Zynga zveřejnila finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí a celý rok 2020

Dosáhla nejvyšších čtvrtletních tržeb a nejvyššího počtu předplatitelů ve své historii

Dosáhla největšího čtvrtletního nárůstu provozní hotovosti ve své historii

Je na cestě udržet si svou pozici předního světového vydavatele her pro mobilní telefony

Směřuje k dalšímu růstu v roce 2021 i následujícím období

Společnost Zynga Inc. (index Nasdaq: ZNGA) zveřejnila finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí a celý rok do 31. prosincem 2020, a to prostřednictvím Hlášení o tržbách za čtvrté čtvrtletí roku 2020 (Q4 2020 Quarterly Earnings Letter). Toto Hlášení bylo publikováno v sekci pro vztahy s investory na webových stránkách společnosti. Prohlédněte si toto Hlášení v příloze nebo navštivte webové stránky http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results .

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst prostřednictvím tohoto odkazu: https://www.businesswire.com/news/home/20210210005120/en/

"V tomto neuvěřitelném roce naše talentované a vytrvalé týmy opět dosáhly skvělých výsledků za čtvrté čtvrtletí v historii společnosti Zynga. Naše výkony po celý rok 2020 nám pomohly posílit si pozici jednoho z předních vydavatelů mobilních her na světě," řekl generální ředitel firmy Zynga Frank Gibeau. "Naše produkty a služby zažívají skvělý start i v roce 2021, v čele s naším projektem Forever Franchises, hrou Harry Potter: Puzzles & Spells, která nabrala nový dech, a dvěma novými hrami od studia Rollic, které patří mezi dvě nejvíce stahované mobilní hry na světě. Strategie společnosti Zynga na rok 2021 a následující roky bude založena na dalším zlepšování našich online služeb, vydávání nových her a investování do nových příležitostí."

Vedení společnosti Zynga uspořádalo 10. února 2021 ve 14:00 tichomořského času (17:00 východoamerického času) konferenci, za účelem diskuse o finančních výsledcích firmy. V rámci konferenčního hovoru bylo možné klást dotazy a společnost Zynga se snažila odpovědět na co nejvíce z nich.

Přístup ke konferenčnímu hovoru je prostřednictvím webové stránky http://investor.zynga.com - kde je také po skončení konference k dispozici záznam, nebo si můžete záznam konference poslechnout na následujících telefonních číslech:

  • Telefonní číslo konference (zdarma pro volající z USA): (800) 537-0745
  • Telefonní číslo konference pro zahraniční volající: (253) 237-1142
  • Identifikační číslo konference: 8094404

O společnosti Zynga Inc.

Zynga je světová jednička v oblasti interaktivní zábavy a jejím posláním je spojovat svět prostřednictvím her. Více než miliarda lidí hraje různé hry od firmy Zynga, jako jsou například CSR RacingTM, Empires & PuzzlesTM, Merge Dragons!TM, Merge Magic!TM, Toon BlastTM, Toy BlastTM, Words With FriendsTM a Zynga PokerTM. Hry od společnosti Zynga jsou dostupné ve více než 150 zemích a lze je hrát na sociálních sítích nebo mobilních zařízeních po celém světě. Zynga byla založena v roce 2007 a sídlí v San Francisku. Kromě toho má další pobočky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Více informací najdete na webových stránkách www.zynga.com nebo se se společností Zynga spojte prostřednictvím sociálních sítí Twitter, Instagram, Facebook nebo blogu.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se, mimo jiné, odhadu růstu tržeb za celý rok 2020 a příležitostí k budoucímu růstu. Výhledová prohlášení obsahují slova, jako jsou například "výhled", "očekávat", "plánovat", "zamýšlet", "bude", "předvídat", "věřit", "cíl", včetně různých tvarů těchto slov. Stejně tak všechna prohlášení uvedené v této tiskové zprávě v budoucím čase jsou považována za výhledová prohlášení. Dosažení cíle nebo úspěšné splnění skutečností uvedených v těchto výhledových prohlášeních podléhá významným rizikovým faktorům a závisí na splnění řady předpokladů a očekávání. Na výhledová prohlášení, založená na informacích, které máme k dispozici v den zveřejnění této zprávy, se nelze spoléhat. Nepřijímáme žádnou povinnost aktualizovat výhledová prohlášení. Další informace o rizikových faktorech a předpokladech, které ovlivňují naše podnikání, jsou nebo budou podrobněji uvedeny v našich veřejných zprávách předkládaných Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na webových stránkách Komise pro cenné papíry (SEC) www.sec.gov.

Upozornění vydavatele

Videomateriály a grafiku ke hrám společnosti Zynga si můžete stáhnout na této webové stránce: http://bit.ly/ZyngaQ42020

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210210005120/en/

Kontaktní informace

Vztahy s investory:

Rebecca Lau

Investors@zynga.com

Vztahy s médii:

Sarah Ross

Sarah@zynga.com

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-hry-zábava-firmy-Zynga

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.