Společnosti Peckar & Abramson, ALTANA, Breyer Rechtsanwälte a PS Consulting zakládají mezinárodní alianci odborníků na stavební právo Leading Construction Lawyers

Nová mezinárodní aliance se zaměřením na stavební právo s názvem Leading Construction Lawyers (LCL) byla zformována za spolupráce přední americké právnické společnosti se zaměřením na stavební právo Peckar & Abramson, PC; francouzské advokátní kanceláře Altana; německé právnické firmy Breyer Rechtsanwälte a pařížské firmy se zaměřením na poradenství a řešení sporů, PS Consulting.

Nově ustanovená aliance LCL je přímou odpovědí na poptávku sektoru stavebnictví a infrastruktury po prvotřídních nadnárodních právních službách ve stavebnictví. Zároveň má sloužit jako mezinárodní fórum, které má odvětví sjednocovat při řešení zásadních otázek.

Členové aliance LCL si zakládají na přístupu zaměřeném na klienta a průmysl. Primárním cílem aliance je vzájemná podpora, která umožní přicházet s vynikajícími výsledky, pragmatickými řešeními, strategiemi a poradenstvím; to vše v zájmu sloužit klientům členských firem v záležitostech týkajících se projektů po celém světě, od projektů infrastruktury, dopravy, energetiky, ropy a zemního plynu po průmyslové a stavební projekty.

Posláním aliance LCL je podporovat členské firmy při nabízení stavebních právních služeb nejvyšší úrovně zúčastněným stranám ve všech fázích projektu napříč Evropou, Severní a Jižní Amerikou, Asií a Perským zálivem.

Jádrem poslání aliance je spolupráce mezi nejvýznamnějšími stavebními právnickými firmami a odborníky z celého světa.

Členské firmy aliance LCL a jejich právníci jsou oddaní sektoru stavebnictví a infrastruktury a mají nejbohatší znalosti a zkušenosti v oblasti stavebního a infrastrukturního práva.

Aliance LCL vznikla na základu sdílených hodnot a cíle zakladatelů vytvořit pragmatické spojení výjimečných zkušeností a schopností s akademickou angažovaností a průmyslovými službami. Aliance bude podporovat členské firmy v jejich snaze dosáhnout vynikajících výsledků a nabízet nejpraktičtější a nejinovativnější řešení výzev, jímž čelí klienti a mezinárodní komunita infrastrukturního odvětví.

Už během první spolupráce si zakládající členové uvědomili, že jejich kultury, zvyky i právní praktiky se vzájemně doplňují a že sdílí podobné obchodní, právní i kolaborativní postupy. Tato vzácná shoda mezi firmami bořila hranice a překračovala jurisdikce obecného práva i občanského zákoníku. Přirozeně tedy následovalo navázání formálnějšího spojenectví.

Aliance LCL disponuje kolektivem více než 130 odborníků a technických konzultantů přítomných v různých jurisdikcích v Evropě a Spojených státech, přičemž mnoho z nich patří mezi špičky v oblasti stavebního a infrastrukturního práva. Přestože jsou členské firmy a jejich právníci nadnárodní a existuje mezi nimi jedinečné spojenectví a pracovní vztahy, zůstávají nezávislými.

Více informací o alianci LCL naleznete na webových stránkách www.lclalliance.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1396105/LCL_Logo.jpg

KONTAKT: Jennifer Papantonio, jpapantonio@pecklaw.com, 201-343-3434 x 2283

Klíčová slova USA-právo-stavby-Leading Construction Lawyers

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.