Akademie ČTK nabízí nový kurz o právu v PR a na sociálních sítích

O autorském právu, ochraně značky i osobnosti nebo o tom, jak se bránit před pomluvami konkurence či influencerů, bude v Akademii ČTK přednášet advokátka Petra Dolejšová. Nový kurz s názvem „Právo v PR a na sociálních sítích - prakticky a bez paragrafů“ bude mít premiéru 25. ledna. Podle epidemiologické situace se kurz bude konat buď prezenčně, nebo on-line.

„Celé školení je stavěno na příkladech, které „lovím“ z aktuálních mediálních kauz nebo pokud mám k dispozici seznam účastníků dopředu, nachystám si je přímo na nich a jejich počinech,“ přiblížila náplň kurzu lektorka a právnička, která před lety spoluzaložila advokátní kancelář eLegal. V loňském roce přešla na volnou nohu, aby se mohla více věnovat školením a přednáškám.

Dolejšová se ve svých kurzech specializuje na marketingové a mediální právo a ochranu osobnosti. Za svou praxi proškolila přes 12 tisíc marketérů, PR mágů a začínajících i zkušených podnikatelů. Její semináře jsou svižné, plné vtipu a konkrétních příkladů z praxe.

„Petra bourá představu o nudných právnících v kravatách. Její semináře bývají nabité fakty, přednes má spontánní a živý. Chytne vás od první minuty,“ zdůvodnil ředitel Akademie ČTK Jiří Chrást výběr lektorky.

Na celodenním kurzu se zájemci dozvědí více o autorském právu i o omylech, které kolem něj panují. Zjistí, jaké jsou možnosti obrany proti polopravdám z úst konkurence, influencerů, médií, státních i neziskových organizací. Na kurzu se probírají i specifika a výjimky pro novináře nebo zakázaná témata v reklamních kampaních.

Více o kurzu a přihlášky na webu Akademie ČTK.

Kontakt:

Martina Vašíčková, mluvčí ČTK

e-mail: mluvci@ctk.cz

Klíčová slova ČR-internet-právo-ČTK

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.