Finalistky České Miss ESSENS nafotily oficiální fotografie

14 - Daniela Němečková 13 - Karolína Šmelková 12 - Anna Benešová 11 - Adéla Štroffeková 10 - Adéla Návojová 9 - Natálie Novosadová 8 - Michaela Vlasáková 7 - Nela Slivková 6 - Klára Pavlíková 5 - Hana Dědková 4 - Lucie Pejčochová 3 - Barbora Siváková 2 - Lucie Kudová 1 - Tereza Lojkásková

Čtrnáct nejkrásnějších Češek se postavilo před objektiv vynikající fotografky Anny Konievy a my teď můžeme obdivovat jejich první oficiální fotografie. Finalistky České Miss ESSENS se setkaly v Praze v ESSENS Boudoir, kde celé focení probíhalo a o jejich perfektní look se postaral místní tým vizážistů ve spolupráci s kadeřníky ze salonu Franck Provost.


Lokace pro focení portrétů nebyla vybrána náhodou - společnost ESSENS se stala titulárním partnerem České Miss, tudíž o ní v souvislosti s národní soutěží krásy teď uslyšíme často. „Jsem z tohoto spojení jednoduše nadšený. Líčit Missky byl vždy můj sen a teď se mi plní, z čehož mám obrovskou radost. Jak Česká Miss, tak ESSENS jsou mé srdcové záležitosti a já ani v nejmenším nepochybuji o tom, že tato spolupráce bude prostě skvělá,“ svěřil se s úsměvem hvězdný vizážista Pavel Kortan. Ten spolu se svým týmem vyčaroval dívkám jemný nude make-up, jenž dokonale zvýraznil jejich přednosti. "Byla radost pracovat s takovou partou, jaká se sešla na prvním oficiálním focení našich finalistek. Cílem bylo vytvořit co nejpřirozenější look, který podtrhne krásu každé soutěžící, a přitom jí nebude měnit tvář. Každá dáma je osobností a každá zajímavá něčím jiným," těší se na výsledek za Českou Miss ESSENS Veronika Farářová.


„Česká Miss je synonymem krásy dívek i žen a její spojení s prémiovou značkou ESSENS je pro všechny nová zkušenost i výzva. Jsme ale přesvědčeni, že společně dodáme celé akci nový rozměr a velmi vysokou úroveň, která rozhodně neskončí s finálovým večerem. V tuto chvíli už máme za sebou první spolupráci v ESSENS Boudoir a těšíme se na další společné aktivity,“ doplnil za společnost ESSENS Michal Kovář.


O ESSENS


ESSENS je aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě. Založena byla roku 2011 v České republice na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků v oblasti vývoje a výroby kosmetiky a potravinových doplňků.


Od svého založení je ESSENS spojována s takovými hodnotami, jako je krása, zdraví a prosperita, stejně jako nekompromisní důraz na kvalitu, šetrnost k životnímu prostředí a praktickou využitelnost v každodenním životě. Na trh neustále přichází s novinkami, které se řídí aktuálními světovými trendy a které ke své výrobě využívají nejmodernějších technologií i špičkových a vysoce účinných složek. Prostřednictvím sítí firemních reprezentantů ovlivňují trhy mnoha zemí a přinášejí neocenitelný užitek milionům spokojených zákazníků.


Kontakt:

Magdalena Chládková

PR manager

MISS EVENTS a.s.

magdalena.chladkova@ceskamiss.cz

www.ceskamiss.cz

Klíčová slova ČR-idol-miss-Miss Events a.s.

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.