Firma Risen Energy dodala fotovoltaické moduly o jmenovitém stejnosměrném výkonu 5,2 MWDC pro solární farmu Vayots Arev-1 v Arménii

Vayots Arev-1 solární farma v Arménii

Vayots Arev-1 solární farma v Arménii

Solární farma Vayots Arev-1 v regionu Vayots Dzor v jihovýchodní Arménii byla připojena do rozvodné sítě. Společnost Risen Energy do této elektrárny dodala své oboustranné (bifaciální) fotovoltaické moduly JAGER PLUS 144 mono PERC s dvojitým sklem o celkovém stejnosměrném výkonu 5,2 MWDC. Developerem a provozovatelem projektu je firma Optimum Energy LLC, místní partner a výhradní distributor firmy Risen Energy v tomto regionu.


Solární farma Vayots Arev-1 je prvním velkým solárním projektem, který byl v Arménii připojen do rozvodné sítě. V posledních letech se arménská vláda snaží snižovat závislost na vnějších zdrojích energie a začíná, v rámci své strategie podpory výroby elektřiny z čistých zdrojů, stále více prosazovat solární zdroje. Arménská vláda také vytvořila zákonný rámec a politiky pro širší uplatňování obnovitelných zdrojů elektřiny a aktivně tento průmysl podporuje. A díky úspěšnému připojení této solární farmy do elektrické rozvodné sítě, se arménské vládě daří přijaté strategické záměry naplňovat.

Společnost Risen Energy je světovou jedničkou ve fotovoltaickém a solárním průmyslu a je předním globálním dodavatelem špičkových solárních a fotovoltaických produktů pro rozvíjející se trhy. Firma Risen Energy neustále investuje do výzkumu a vývoje svých hlavních technologií, jako jsou MBB, oboustranné (bifaciální) moduly, HJT a další.

Úspěšné připojení největší arménské solární farmy do rozvodné sítě, na jejíž realizaci se firma Risen Energy podílela, umožní nejen zásobování místních obyvatel elektrickou energií vyrobenou z čistých zdrojů, ale současně pomůže značce Risen Energy posílit svou pozici a vliv na zahraničních trzích. Společnost Risen Energy hodlá i do budoucna nabízet špičkové produkty a profesionální služby a přispívat tak k technologickému rozvoji tohoto průmyslového sektoru.


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1342263/image.jpg

KONTAKT: Tina Feng, +86-574-59953077

Klíčová slova Čína-Arménie-energie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.