Aplikace Eycon pro mobilní komunikaci je již k dispozici ke stažení v obchodě AppGallery

Tato jedinečná komunikační aplikace je již nyní k dispozici v oficiálním obchodě značky Huawei s mobilními aplikacemi.


Eyecon je mobilní aplikace, nově dostupná v obchodě AppGallery, která zlepšuje a usnadňuje komunikaci díky automatickému přidávání fotografií ke kontaktním osobám a do adresáře kontaktů na chytrých mobilních telefonech.


Výhody aplikace

Aplikace Eyecon má řadu různých funkcí včetně jedinečné identifikace volajícího a volaného a umožňuje uživatelům vidět fotografii volajícího, což usnadňuje a zlepšuje komunikaci mezi lidmi. Navíc aplikace analyzuje chování jednotlivých uživatelů a dokáže upravit nastavení komunikace podle osobních preferencí. Algoritmus aplikace Eyecon pak díky sledování chování uživatelů automaticky nastaví jednotlivé aplikace, číselník a adresář kontaktů a nabízí uživatelům skutečně jedinečné funkce, které jí odlišují od ostatních podobných aplikací.


V současné době aplikaci Eyecon využívá každý den více než 3 miliony uživatelů, kteří v rámci zaváděcí akce mohou nyní na jeden měsíc získat prémiovou verzi této aplikace bezplatně.


Společnost Eyecon se neustále snaží zavádět nové inovace a nabízí nové způsoby komunikace mezi přáteli a rodinou. Díky funkci Toki mají uživatelé nově možnost používat svůj telefon jako "vysílačku" a komunikovat s lidmi z celého světa. Dosud má tato aplikace v AppGallery více než 45 milionů stažení. Tým společnosti Eyecon chce i nadále revolučním způsobem měnit způsob komunikace a udělat z aplikace Eyecon nepostradatelného pomocníka pro všechny, kdo chtějí lépe komunikovat.


Technologická podpora od firmy Huawei

Do aplikace Eyecon bylo integrováno sedm různých základních sad z jádra Huawei Mobile Services (HMS), což je důkazem důvěry vývojářů ve firmu Huawei a spolupráci s ní. Sada ML Kit podporuje automatické rozpoznávání řeči (ASR), díky čemuž mohou uživatelé jméno požadované kontaktní osoby vyslovit a nemusí ho psát. Sada Huawei IAP umožňuje uživatelům zakoupit si prémiovou verzi aplikace Eyecon Premium, která nabízí úplnou ochranu proti spamu, více než 40 různých vzhledů aplikace, více fotografií, VIP podporu a používání aplikace bez reklam. Mezi další sady, které jsou do aplikace Eyecon integrovány, patří Analytics Kit, Account Kit, Ads Kit, Push Kit a další.


"Naše spolupráce s firmou Huawei byla hned od prvního dne skvělá. Huawei i Eyecon mají hodně společného a mohou vzájemně využívat různých synergií, což je dobrým základem pro dlouhodobou úspěšnou spolupráci," řekl Yuval Samson, spoluzakladatel a provozní ředitel firmy Eyecon.


AppGallery - jeden z top 3 obchodů s aplikacemi na světě

AppGallery funguje ve více než 170 zemích a regionech celého světa a snaží se uspokojovat různorodé potřeby svých 500 milionů aktivních uživatelů. Tento obchod s aplikacemi aktivně vyhledává možnosti spolupráce s perspektivními globálními a místními vývojáři. Díky tomu je AppGallery otevřenou a inovativní platformou pro distribuci aplikací, která je přístupná všem.


AppGallery podporuje své vývojáře, uznává jejich důležitost a snaží se jim pomáhat tak, aby dosahovali úspěchů. AppGallery poskytuje vývojářům po celém světě provozní podporu v rámci řady různých iniciativ a současně jim nabízí potřebné zázemí k zavádění dalších inovací ve vývoji aplikací.


Další informace najdete na webových stránkách pro vývojáře (Huawei Developer) https://developer.huawei.com/consumer/en/ nebo na specializovaném fóru pro vývojáře (Huawei Developer Forum) https://forums.developer.huawei.com/forumPortal/en/home


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1342265/image.jpg


KONTAKT: huaweiappgallery@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-firmy-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.