Zynga a tým automobilových tunerů Liberty Walk zahajují jedinečnou designovou soutěž s novou funkcí Elite Tuners hry CSR Racing 2

Vítězný design Soutěže CSR2 Elite Tuners: „Design A Wrap“ („Navrhni polep“) bude přidán do hry a bude umístěn na skutečné auto navržené společností Liberty Walk

Společnost Zynga (Nasdaq: ZNGA), globální lídr v oblasti interaktivní zábavy oznámila, v souvislosti se spuštěním Elite Tuners a soutěže „Design A Wrap“ ve hře CSR Racing 2 (CSR2), partnerství s předním japonským tunerem automobilů Liberty Walk.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Plnou verzi naleznete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20201124005059/en/

Počínaje 9. prosincem mohou hráči vstoupit do exkluzivní mobilní závodní soutěže vytvořením vlastního polepu automobilu, který bude uveden v CSR2; design výherce soutěže bude umístěný na skutečné auto Toyota Supra týmem Liberty Walk. Pro vstup do soutěže musí hráči nahrát své vlastní návrhy polepů na sociální média, označením @CSRRacing a pomocí hashtagu #CSR2Wrap. Hráči budou vybízeni k lajkování a sdílení svých oblíbených designů.

Top 10 vybraných návrhů bude představeno týmu Liberty Walk, který poté 20. února 2021 skrze speciální odhalování designů, vybere finalistu. Při oznamování partnerství vydal zakladatel Liberty Walk, Wataru San, spolu se svým týmem video, které láká na novou funkci Elite Tuner v CSR2.

Elite Tuners je jedním z největších rozšíření pro úpravy v historii CSR2, která dává hráčům nevídanou svobodu vyjádřit svou identitu hlubšími úpravami, jako jsou body kity, spoilery a další. Hráči mohou také zvyšovat svůj výkon a přidávat do své stávající sbírky vzácná auta.

„Jsme nadšeni z toho, že můžeme spolupracovat s ikonickým týmem Liberty Walk a přinést funkci Elite Tuners v CSR2, jakožto nejpropracovanější systém úprav našim hráčům z celého světa,“ prohlásil Julian Widdows, viceprezident CSR2. „Nechat Liberty Walk přivést k životu vlastní design polepu vozu je splněným snem každého hráče. Nemůžu se dočkat, až uvidím kreativitu a návrhy našich hráčů.“

„S CSR Racing 2 spolupracujeme již pěkných pár let,“ sdělil Wataru San, zakladatel Liberty Walk. „Reprodukovali naše body kity a respektovali náš design a styl. Věříme jim a velmi mě těší, že jsem se ve hře objevil během mé vlastní události. Dělali jsme maximum, abychom potěšili naše fanoušky a fanoušky CSR2.“

CSR2 je k dispozici ke stažení zdarma v App Store i na Google Play. Další informace o CSR2 najdete v komunitních kanálech hry na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube.

Chcete-li zobrazit podpůrný materiál pro CSR2, klikněte sem:

https://www.dropbox.com/sh/iw2xzdy94t2sgw6/AAAgs6JF_NJBY_cVhYTum_z7a?dl=0

O SPOLEČNOSTI ZYNGA INC.

Zynga je světový lídr v oblasti interaktivní zábavy s posláním propojit svět prostřednictvím her. Doposud hrála franšízy Zyngy, včetně CSR Racing TM, Empires & PuzzlesTM, Merge Dragons!TM, Merge Magic!TM, Toon BlastTM, Toy BlastTM, Words With FriendsTM a Zynga PokerTM, více než miliarda lidí. Hry společnosti Zynga jsou k dispozici ve více než 150 zemích a lze je hrát na sociálních platformách a mobilních zařízeních po celém světě. Společnost byla založena v roce 2007 a její hlavní sídlo je v San Francisku, s pobočkami v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Další informace najdete na www.zynga.com nebo sledujte Zyngu na Twitteru, Instagramu, Facebooku nebo Zynga blogu.

VÝHLEDOVÁ PROHLÁŠENÍ

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se mimo jiné vydání budoucích funkcí a událostí CSR Racing 2. Výhledová prohlášení často obsahují slova jako „výhled“, „projektovaná“, „plánovaná“, „zamýšlí“, „vůle“, „předvídat“, „věřit“, „cíl“, „očekávat“ a prohlášení v budoucím čase jsou obecně výhledová. Úspěch v záležitostech, na které se vztahují tato výhledová prohlášení, zahrnuje významná rizika, nejistoty a předpoklady. Neměli byste se příliš spoléhat na taková výhledová prohlášení, která jsou založena na informacích, které máme k dispozici k tomuto datu. Nepřebíráme žádnou povinnost aktualizovat taková prohlášení. Další informace o těchto rizicích, nejistotách a předpokladech jsou nebo budou podrobněji popsány v našich veřejných podáních u Komise pro cenné papíry (dále jen „SEC“), jejichž kopie lze získat na naší webové stránce pro Vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na webu SEC na www.sec.gov.

Původní verzi naleznete na: https://www.businesswire.com/news/home/20201124005059/en/

MEDIÁLNÍ KONTAKT PRO SPOLEČNOST ZYNGA

Kenny Johnston

KJohnston@Zynga.com | (602) 999-1890

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-hry-zábava-Zynga

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.