PROTEXT VIDEO: On-line Konference AMSP ČR

ČTK bude v pátek 20. listopadu v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line konferenci Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) pod titulem Zaměstnanci jako klíčový faktor úspěchu firmy. Hlavním tématem budou nové přístupy k řízení týmu a k najímání či propouštění zaměstnanců, dále nové trendy související s dopady koronaviru. Na konferenci vystoupí generální ředitelka AMSP ČR Eva Svobodová, ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová, vedoucí rozvoje autorizované obchodní sítě značky Škoda v ČR Miroslav Holan a další. Přímý přenos začne v 8:30.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

Dotazy ohledně materiálů označených jako PROTEXT VIDEO prosím adresujte na tel.: +420 222 098 368, protext@ctk.cz.

PROTEXT

<iframe id="ls_embed_1605782591" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9406797/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=false&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Klíčová slova ČR-hospodářství-práce-firmy-Praha-20.11.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.