Nová verze softwarového řešení firmy Apstra pomáhá zrychlit sítě typu SONiC, zvyšuje jejich spolehlivost a urychluje instalaci a provoz datových center

Další novou funkcí softwarového řešení firmy Apstra jsou takzvané sítě založené na záměru (IBN - Intent-Based Networking), které urychlují a usnadňují instalaci a provoz sítí typu SONiC

Firma Apstra, průkopník v oblasti sítí založených na záměru (IBN - Intent-Based Networking) a nadnárodní softwarová společnost, aktualizovala svou platformu pro automatizaci, validaci a analýzu datových center a přidala důležité nové funkce a vylepšení pro sítě typu SONiC (Software for Open Networking in the Cloud - software pro otevřené sítě v cloudu). Tato vylepšení řeší problémy spojené se zaváděním sítí SONiC, a umožňují tak jejich rychlou instalaci a provoz.

Firma Apstra se už dlouhou dobu snaží podporovat sítě typu SONiC a daří se jí zvyšovat jejich rychlost a spolehlivost, což umožňuje jejich nasazení v datových centrech a přispívá k uspokojování stále se měnících potřeb a nároků zákazníků. Společnost Apstra ve svých sítích SONiC využívá řešení firmy Microsoft a Open Compute Project (OCP), díky čemuž je jejich nastavení velice jednoduché a provoz těchto sítí v datových centrech lze snadno a spolehlivě automatizovat.

Firma Apstra a její síť SONiC podporují protokoly, které jsou kriticky důležité pro spolehlivý a bezpečný provoz firemních sítí. Nyní tak mohou všichni firemní zákazníci využít výhod otevřených cloudových sítí, které se snadno rozšiřují a spravují a které webové firmy uznávají už léta.

Mezi nejnovější softwarová řešení a služby firmy Apstra, mimo jiné, patří:

- Systém podpory pro sítě SONiC

- Softwarová vylepšení se zřetelem na stabilitu, rozšiřitelnost a spolehlivost fungování

- Funkční vylepšení komerčních sítí, které nově obsahují technologie Data Center Interconnect, Top-of-Rack a Spine

Díky výše uvedeným vylepšením lze nyní spustit automatický provoz sítí za 0-2 dny a navíc tyto nové funkce podstatně usnadňují správu datových center a zlepšují dohled, umožňují rychlejší řešení problémů a také posouvají bezpečnost sítí SONiC na zcela novou úroveň. Firma Apstra tak i nadále firmám nabízí různé druhy sítí, které využívají hardwarové a síťové technologie od různých dodavatelů včetně, mimo jiné, SONiC, Juniper, Arista, Cisco, Cumulus, Dell nebo VMware.

"Firma Apstra boří vstupní bariéry pro provoz a instalaci sítí SONiC a usnadňuje firmám vstup do tohoto segmentu," řekl Mansour Karam, spoluzakladatel a prezident firmy Apstra. "Softwarová řešení firmy Apstra řeší složitosti spojené s přechodem na síť SONiC, zákazníci tak mohou na tento typ sítí přejít prakticky bez ohledu na to, jaký operační systém používají."

Navíc toto řešení spojuje špičkový hardware s automatizovanými a analytickými funkcemi, což umožňuje rychlé provádění změn ve firemních datových centrech, aniž je nutné sítě na delší dobu vypínat. Společnost Apstra podporuje co nejjednodušší sítě a zákazníkům nabízíme infrastrukturu na klíč, která není závislá na použitém hardwaru. Díky tomu, že firma Apstra nyní podporuje nejnovější typy sítí SONiC, získávají firemní zákazníci další nové možnosti a mohou svá datová centra navrhovat bez složitostí a bez závislosti na konkrétním hardwaru.

"Nová verze našeho softwaru vznikla na podkladě naslouchání přáním našich zákazníků a současně jsme se snažili nabídnout inovace, které lépe uspokojí potřeby a nároky klientů," řekl Jeff Jones, viceprezident firmy Apstra pro obchod. "Naše platforma nabízí nepřekonatelnou automatizaci díky sítím založeným na záměru (IBN) a řadu analytických funkcí, které zákazníkům umožní své sítě Arista, Cisco, Cumulus, Dell, Juniper a VMware snadno a rychle převést na technologii SONiC."

Firma Apstra nabízí organizacím a firmám možnost zautomatizovat všechny aspekty svých sítí typu SONiC, a to ve všech fázích realizace, od návrhu přes instalaci až po vlastní provoz. Toto přední řešení vycházející ze sítí založených na záměru (IBN) využívá analytických funkcí k nepřetržitému vyhodnocování provozu sítě a tím podstatně snižuje zranitelnost těchto sítí a zkracuje dobu případné odstávky. Zákazníci tak získávají bezpečnou, odolnou a spolehlivou síť. Více informací, jak vám řešení firmy Apstra mohou pomoci změnit vaši firmu, najdete na webových stránkách https://apstra.com/.

O společnosti Apstra, Inc

Společnost Apstra® je nadnárodní softwarová firma, která dodává jednotná řešení pro automatizaci architektury a provozu síťových datových center. Klíčový produkt společnosti Apstra AOS umožňuje organizacím automatizovat vše od návrhu, vytváření, zavádění a provozu sítí, přes rychlé a spolehlivé zavádění změn do sítí, až po hospodárné využívání lidského potenciálu a vymanění se z uzavřeného kruhu prodejců hardwaru. Organizace, které systém AOS využívají, zaznamenaly více než 80% snížení provozních nákladů, 99% zvýšení agility a více než 70% zlepšení spolehlivosti. AOS využívá sofistikovanou účelovou analytiku společnosti Apstra pro soustavné sledování fungování sítě, eliminaci problémů, slabých míst a výpadků, a pomáhá tak vytvářet bezpečné a odolné sítě.

Společnost Apstra založili v roce 2014 David Cheriton, Mansour Karam a Sasha Ratkovic, zkušení a důvěryhodní odborníci na problematiku sítí. Společnost má sídlo v kalifornském městě Menlo Park a pobočky na celém světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1335824/Apstra_SONiC.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1166841/Apstra_Logo.jpg

KONTAKT: Sarah Erickson, Walker Sands for Apstra, sarah.erickson@walkersands.com, 312-561-2491

Klíčová slova USA-počítače-firmy-Apstra

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.