Společnost Bitmain představila nové vysoce výkonné zařízení pro těžbu kryptoměn založené na rackové technologii

Společnost Bitmain oficiálně představila své nové zařízení pro těžbu kryptoměn AntRack, založené na rackové technologii. Díky modulární konfiguraci, která umožňuje přidávání či výměnu modulů za plného provozu, vyniká tento systém snadnou instalací a možností upgradu bez nutnosti přerušení provozu. Rackové provedení se navíc skvěle hodí pro zákazníky, kteří těží kryptoměny ve velkém.


Toto jsou hlavní výhody a silné stránky zařízení AntRack:


Jednoduchá instalace a rozšiřitelnost

Zařízení AntRack je modulárního typu a obsahuje 5 hlavních modulů - 1 rackovou skříň, 1 ústřednu, 4 servery, 1 hlavní ovládací panel a 1 sytém vodního chlazení. Všechny důležité komponenty, jako jsou hashovací deska, ovládací panel, napájecí jednotka (PSU) a ventilátory je možné vyměnit za plného provozu, bez nutnosti vypínat systém, což podstatně zefektivňuje těžbu kryptoměn. Díky tomu je toto řešení skvělou volbou pro zákazníky, kteří chtějí zvýšit ziskovost svých těžebních farem a optimalizovat provozní náklady. Zařízení AntRack lze navíc kdykoli snadno a rychle rozšiřovat a jediným omezením tak zůstává velikost dostupných prostor.


Vhodné pro velké těžební farmy

Rackové zařízení na těžbu kryptoměn se skvěle hodí pro velké farmy na těžbu kryptoměn a internetová datová centra (IDC). Zařízení AntRack lze snadno a rychle nainstalovat a pro uvedení do provozu ho prakticky stačí připojit jen k 3fázovému napájecímu napětí, počítačové síti a systému vodního chlazení. Společnost Bitman navíc toto zařízení dodává také jako komplexní datové centrum ANTBOX, které obsahuje 10 samostatných těžebních jednotek AntRack. Vzhledem k tomu, že k provozu stačí 3fázový zdroj elektrického napájení, síťová port a systém vodního chlazení, je možné těžit prakticky všude.


Snadný upgrade a spolehlivý provoz

Zařízení AntRack umožňuje za plného provozu vyměnit i hashovací panely a nahradit je čipovou sadou nové generace (ze 7nm na 5nm, 3nm a 1nm), přičemž při každém upgradu dochází ke zvýšení celkového výkonu při zachování stejné spotřeby energie. Kromě toho je každý server zařízení AntRack vybaven vlastním napájením, které dokáže napájet 3+1 server. Díky tomu je zajištěno, že těžba kryptoměn nebude nikdy přerušena z důvodu výpadku napájení.


"Při návrhu našeho zařízení jsme se snažili vyřešit ty nejpalčivější problémy. Od zákazníků víme, že jedním z největších problémů je nutnost přerušení provozu při upgradu těžebních instalací. To zvyšuje náklady na takový upgrade, protože kromě nákladů na nová zařízení a komponenty je nutné započítat také náklady spojené s vypnutím starých zařízení a instalací nových. Zařízení AntRack tento problém řeší, protože umožňuje snadno a rychle upgradovat a měnit jednotlivé komponenty, a to bez nutnosti vypínat těžbu kryptoměn. Díky tomu jsou tato modulární zařízení AntRak vhodná i pro velké instalace a těžební farmy, kterým přináší snížení nákladů na provoz i údržbu," řekl Sun MingHui, ředitel firmy Bitman pro výzkum a vývoj projektu AntRack.


O společnosti Bitmain


Firma Bitman vznikla v roce 2013 a mění počítačové platformy pro těžbu kryptoměn, blockchain i umělou inteligenci (AI). Firma je světovou jedničkou v oblasti výroby integrovaných obvodů a hardwarových systémů pro těžbu kryptoměn, které prodává pod značkou Antminer. Firma také provozuje největší světové farmy na těžbu kryptoměn - Antpool.com a BTC.com. Technologie firmy Bitmain využívá celá řada startupů i blockchain platforem.


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1329006/AntRack.jpg


KONTAKT: Nathaniel Yu, +86-13161412438, nathaniel.yu@bitmain.com

Klíčová slova Singapur-finance-počítače-firmy-Bitmain

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.