Tiscali získala domény a obsah české IT firmy MoonFace

Tiscali, vedoucí celoevropská internetová komunikační společnost a nejvyužívanější poskytovatel připojení k Internetu v České republice, dnes oznámila, že získala internetové a WAP domény a obsah české IT firmy MoonFace s.r.o. Tento krok znamená důležitou konsolidaci nejrozsáhlejších a nejpopulárnějších tuzemských webových stránek s informacemi o zábavě a kultuře a s programy akcí.

Domény a obsah firmy MoonFace získané Tiscali zahrnují "Do Kina!" (filmové novinky, recenze a programy kin), "Do Galerie!" (novinky o uměleckých výstavách, recenze a programy výstav), "Do Divadla!" (divadelní novinky, recenze a programy divadel), "TV- Tip!" (programy celostátních, kabelových a satelitních televizí), "Pragensia!" (průvodce po pražských historických a kulturních památkách), "Mupy!" (webové stránky pro společenský styk a zábavu) a "Waper" (adresář a vyhledávač WAP adres).

Tiscali, jejíž český internetový portál www.tiscali.cz (dříve www.worldonline.cz) již nyní nabízí vlastní rozsáhlé kanály s novinkami o kulturních akcích a jejich programy ("Kultura") a programy kin a televizí ("Film a TV"), sjednotí současný obsah těchto kanálů s obsahem nově získaných stránek tak, aby podle Naveeda Gilla, generálního ředitele Tiscali v České republice, vytvořila "bezkonkurenční jednorázový zdroj informací o zábavě a kultuře v celé zemi přístupný na portále Tiscali prostřednictvím Internetu a protokolu WAP."

Pro pohodlí desítek tisíc současných pravidelných návštěvníků jejích nově nabytých webových stránek plánuje Tiscali zachovat známé adresy těchto stránek a současně je propojit s novými primárními adresami obsahujícími jméno značkové domény "tiscali.cz".

Kontakt:

Eva Štípková

World Online, s.r.o./Tiscali

Dělnická 12, 170 04 Praha 7

Tel.: 02/24590400, Fax: 02/24590401

http://www.tiscali.cz

e-mail: pr@cz.tiscali.com

Tiscali S.p.A. (Nuovo Mercato, Milan: TIS; Nouveau Marché, Paris: 005773), jedna z největších celoevropských internetových komunikačních společností, poskytuje přístup do sítě Internet a širokou škálu internetových obsahů, aplikací a služeb 7,1 miliónu aktivních uživatelů. V průběhu prvního pololetí 2001 strávili uživatelé sítě Tiscali na Internetu více než 19 miliard minut a portály Tiscali zaznamenaly měsíční návštěvnost více než 13 miliónů unikátních přístupů (údaje ke dni 30. června 2001). Stránky společnosti Tiscali jsou k dispozici na adrese: http://www.tiscali.com

Klíčová slova PROTEXT-internet-Tiscali

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.