Huawei a Intel společně spouští inteligentní server nové generace s názvem FusionServer Pro V6

Dnes bylo společností Huawei celosvětově odvysíláno spuštění nového FusionServeru Pro V6 v rámci akce „Working Together to Drive New Value". Odhalený Huawei FusionServer Pro 2488H V6, který je nejnovějším přírůstkem od produktové řady FusionServer Pro, názorně demonstruje dokonalý soulad inovace a vysokého výkonu. Tento nový produkt odráží závazek společnosti Huawei k průmyslovým partnerstvím pro prosperující výpočetní průmysl a je významným krokem vstříc rychlé digitální transformaci průmyslových odvětví.


Posilování digitálního věku vysokým výkonem

Kenneth Čang, prezident FusionServer Business, Huawei, dlouze přednášel o potřebě výpočetního průmyslu kombinovat vyšší výpočetní výkon a hustotu jednoho uzlu s inteligentními způsoby provozu a údržby, aby se vypořádal se současnými výzvami. „Zlepšení výkonu serveru na systémové úrovni spolu s nasazením datového centra s vysokou hustotou a inteligentního provozu a údržby je zásadní pro rozvoj výpočetního průmyslu," prohlásil Čang.

Inteligentní servery Huawei FusionServer Pro jsou poháněny x86 architekturou, která jim umožňuje provádět vysoce výkonné obecné a heterogenní výpočty. Nová generace FusionServer Pro 2488H V6 ukrývá ve svém 2U prostoru čtyři škálovatelné procesory Intel® Xeon® 3. generace, 48 DDR4 DIMM slotů a 11 PCIe slotů pro lokální úložiště. Tento inteligentní server je vybaven nejnovějšími AI trénovacími a odvozovacími moduly, které napomáhají dosažení výpočetního výkonu až 560 TFLOPS na jednom uzlu.

Intel je jedním z nejdůležitějších globálních partnerů Huawei přítomných na zahajovací akci FusionServeru Pro 2488H V6, kde předvedl své nejnovější produkty pro datová centra, například 3. generaci škálovatelného procesoru Intel® Xeon®. Ten je vybaven AI akcelerací a posouvá výkon integrované umělé inteligence na další úroveň za pomoci Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost), který podporuje formát bfloat16. Nová generace procesoru poskytuje 1,9 větší výkon než jeho předchůdce. Intel nabízí paměťovou technologii Intel® OptaneTM Persistent Memory (PMem) 200 series, která podporuje analýzu objemných dat v reálném čase. Huawei FusionServer Pro 2488H V6 běží na bezkonkurenční konfiguraci procesoru Intel nové generace a přináší zákazníkům vyšší výkon a lepší služby.


Zlepšování ekosystému úzkou spoluprací

Prosperující ekosystém podporuje vývoj technologií a produktů od základů. To vysvětluje, proč Huawei nadále rozvíjí ekosystémy a prosazuje vzájemně prospěšnou spolupráci. Kenneth Čang podotknul, že díky spolupráci s Intelem a dalšími globálními partnery si společnost Huawei vybudovala široké portfolio inteligentních serverových produktů a řešení FusionServer Pro. „Díky našemu společnému úsilí začal produkt naší spolupráce, ekosystém FusionServer Pro, vzkvétat," sdělil Kenneth.

Dalším případem společných diverzifikovaných serverových řešení jsou řešení Huawei SAP HANA. Ty se skládají z jednoho uzlu, clusteru a TDI a pyšní se vysokým výkonem, spolehlivostí a plynulým škálováním. Tyto společná řešení jsou posílena řadou Huawei FusionServer Pro, která umožňuje podnikům urychlit kritické procesy, jako je plánování podnikových zdrojů (ERP) a datový sklad a umožňuje rychlou analýzu klíčových dat k efektivnímu přístupu k hodnotám hromadných dat.

Další z projevů patřil Li Peisongovi, řediteli SAP Partner Adoption Center (SAP PAC) China, důležitého partnera společnosti Huawei. Podle jeho názoru jsou společné produkty díky úzké technické spolupráci mezi SAP a Huawei schopny dosáhnout vysokého výkonu a sloužit jako IT platforma, která plně podléhá technickým specifikacím SAP.

Řadě Huawei FusionServer Pro se na této akci dostalo vysokého ohlasu od ostatních průmyslových partnerů. Leon Wang, výkonný a generální ředitel společnosti Automated Systems Holdings Limited (ASL), globálního poskytovatele systémových řešení uvedeného na hlavní straně hongkongské burzy, představil výhody inteligentních serverových produktů Huawei FusionServer Pro. Podle něj ASL naváže spolupráci s Huawei, a posunou tak své podnikání na novou úroveň a vytvoří společně novou hodnotu.

Nové 5G, AI a cloudové technologie umožňují digitální transformaci. Přináší však i určité výzvy, například požadavek na diverzifikaci výpočetní techniky ve všech oblastech společnosti. Huawei bude spolupracovat s Intelem a dalšími světovými partnery s cílem vypořádat se s těmito výzvami a splnit závazek globálního diverzifikovaného přístupu k systémovým službám k a vylepšení počítačového průmyslu a ekosystému. Společně nabídne zákazníkům prémiové inteligentní serverové produkty a řešení FusionServer Pro, které poskytují bezkonkurenční výkon a prosperující ekosystém, který pomůže digitalizaci průmyslu.

Huawei Connect 2020 je hlavní událostí pořádanou společností Huawei zaměřenou na průmysl s informačními a komunikačními technologiemi (ICT). Koná se každý rok, a letos probíhá od 23. do 26. září. HUAWEI CONNECT je otevřená platforma, která je navržena tak, aby usnadnila zákazníkům a partnerům orientaci ve změnách, sdílení zkušeností a spolupráci s cílem vytvoření nové hodnoty. Letos prozkoumáme trendy a příležitosti v digitalizaci průmyslu; předvedeme pokročilé technologie, produkty a řešení informačních a komunikačních technologií; nahlédneme do zákulisí inovativní spolupráce a budeme s vámi sdílet nejlepší postupy pro digitální transformaci. Naším hlavním cílem je vybudování otevřeného a zdravého průmyslového ekosystému, který bude přínosem pro všechny zúčastněné strany a vytvoří novou hodnotu napříč všemi průmyslovými odvětvími. Pro více informací prosím navštivte: https://www.huawei.com/en/events/huaweiconnect2020/


O Huawei

Společnost Huawei byla založena v roce 1987. Je předním světovým poskytovatelem infrastruktury informačních a komunikačních technologií (ICT) a chytrých zařízení. Máme více než 194 000 zaměstnanců, působíme ve více než 170 zemích a regionech a obsluhujeme více než tři miliardy lidí po celém světě.

Naší vizí a posláním je poskytnout digitalizaci každému člověku, domácnosti a organizaci pro plně propojený a inteligentní svět. Za tímto účelem budeme podporovat všudypřítomnou konektivitu a rovný přístup k sítím; zavedeme cloud a umělou inteligenci do celého světa, a poskytneme tak vždy přístupnou špičkovou výpočetní sílu tam, kde ji potřebujete; budovat digitální platformy, které pomohou všem průmyslovým odvětvím a organizacím stát se agilnějšími, efektivnějšími a dynamičtějšími; předefinujeme uživatelskou zkušenost s umělou inteligencí jejím lepším přizpůsobením lidem ve všech aspektech jejich života, ať už jsou doma, v kanceláři nebo na cestách.


Pro více prosím navštivte Huawei online na: www.huawei.com nebo nás sledujte na:

http://www.linkedin.com/company/Huawei

http://www.twitter.com/Huawei

http://www.facebook.com/Huawei

http://www.google.com/+Huawei

http://www.youtube.com/Huawei

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1278946/FusionServer_Pro_2488H_V6_Launch.jpg


Kontakt: Wanni Zhong, zhongwanni@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-počítače-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.