PROTEXT VIDEO: TK Platformy profesionální...

ČTK bude ve středu 16. září v servisu PROTEXT VIDEO od 09:30 vysílat TK Platformy profesionální komunikace k představení kodexu influencera a iniciativy Férový influencer. Vystoupí zástupce influencerů Ivo Veselý, děkanka katedry marketingové komunikace a public relations FSV UK Denisa Hejlová, Jan Binar z Asociace komunikačních agentur, Tereza Tůmová ze Sdružení pro internetový rozvoj, Michal Dubravský z Plzeňského Prazdroje a raper, influencer Johny Machette. Účast prosím potvrďte do 15. září na e-mail ivo.vesely@peppermint.cz.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

Dotazy ohledně materiálů označených jako PROTEXT VIDEO prosím adresujte na tel.: +420 222 098 368, protext@ctk.cz.

PROTEXT

<iframe id="ls_embed_1599816263" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9298231/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=false&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Klíčová slova ČR-internet-reklama-trendy-Praha-16.9.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.