Horváth v týmu TCL s Hemalou

TCL představuje nové modely QLED televizorů a nasazuje novou sérii reklamních spotů

Společnost TCL Electronics, dominantní hráč na globálním poli výrobců televizorů a vedoucí společnost pro výrobu spotřební elektroniky, se vrací do světa médií s novou kampaní, ve které se ke známému televiznímu hlasateli Alexandru Hemalovi připojil i lokální ambasador značky, kterým je pro tento rok bývalý úspěšný ligový fotbalista a nyní trenér prvoligové Příbrami Pavel Horváth. Sérii reklamních videospotů opět vyrobila digitální agentura X Production. Bude jich celkem šest.

Nová kampaň uvádí na český trh souběžně s evropskou premiérou nové produktové řady televizorů QLED TCL C715 a C815. Spoty je možné postupně zhlédnout na oficiálním YouTube kanálu české distribuce TCL a také na přidružených sociálních sítích. V plánu je také nasazení vybraných spotů do reklamních bloků při zápasech české fotbalové reprezentace. Značka TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

Pod pracovními názvy, jako jsou například Fotbalista, 100 herců, První liga nebo Šatna, se skrývá prezentace klíčových vlastností modelu QLED TCL C815, mezi které patří zobrazovací frekvence 100 Hz, technologie QLED, handsfree ovládání a operační systém Android. V kulisách filmového studia se odehrávají humorné dialogy mezi fotbalovou legendou a legendou televizního moderování.

Společnost TCL je druhým největším výrobcem televizorů na světě s tržním podílem 13 %, což představuje 32 milionu kusů televizorů vyrobených a dodaných na trh v roce 2019. Těch pod značkou TCL jsou zhruba dvě třetiny, zbytek tvoří například televizory značky Thomson, která také patří pod TCL. Společnost dosáhla za rok 2019 rekordního obratu ve výši 5,6 miliard EUR.

Video:

https://facebook.com/TCLczech/videos/548567672503377/

https://facebook.com/TCLczech/videos/708435223248987/

https://facebook.com/TCLczech/videos/282251582949797/

https://facebook.com/TCLczech/videos/263721274890668/

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost vyrábějící spotřební elektroniku a hlavní hráč na globálním trhu v odvětví výroby televizorů. TCL provozuje vlastní výrobu a má centra pro výzkum a vývoj po celém světě. Produkty jsou k dostání ve více než 160 zemích po celém světě. Podle společnosti Sigmaintell společnost TCL zaujímá na základě prodejů za rok 2019 druhé místo na globálním trhu televizí. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky, od televizorů, mobilních telefonů, audio zařízení až po chytré produkty pro domácnost.

TCL je registrovaná ochranná známka TCL Corporation. Všechny další ochranné známky patří jednotlivým vlastníkům. Pro další informace navštivte https://tcl.com/cz/cs.html

Kontakt:

Filip Cvetler

filip.cvetler@fcpr.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-obchod-trh-trendy-Filip Cvetler-TCL

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.