Smrt půvabného média – detektivka ze staré Vídně

Násilná smrt krásné dívky, záhada zamčeného pokoje, originální jedinci jako podezřelí, napínavý příběh vsazený do atmosféry doby počátků psychoanalýzy ve Vídni


Frank Tallis

Smrt půvabného média

Detektivka ze staré Vídně

Překlad Petra Hesová


Vídeňský policejní inspektor Oskar Rheinhardt je přivolán k nevysvětlitelnému úmrtí proslulého média... Tak začíná detektivka Smrt půvabného média, která je klasickou ukázkou "záhady zamčeného pokoje". A kdo je oběť? Půvabná dívka, která bývala se záhrobím jedna ruka. A kdo je podezřelý? Účastníci duchařského kroužku plného originálních lidí - nevypočitatelný maďarský hrabě se zálibou v omamných látkách, odborník na atypické zámky, aristokratka považující se za vtělení exotického božstva a atraktivní kouzelník.


Policejnímu inspektorovi, který si neví s případem rady, pomáhá přítel, mladý židovský lékař Max Liebermann. Ten je fascinován novými poznatky profesora Freuda a ochotně je dává inspektorovi k dispozici. Zrovna se pod mírným nátlakem rodiny hodlá zasnoubit s přitažlivou, avšak povrchní Clarou, stále více je však fascinován svou pacientkou, inteligentní guvernantkou, které ze záhadných důvodů ochrnula jedna ruka.


Váz., 400 s., 399 Kč

ISBN: 978-80-262-1598-1

Nakladatelství: Portál, s.r.o.

https://nakladatelstvi.portal.cz/nakladatelstvi/aktuality/100086/smrt-puvabneho-media-detektivka-ze-stare-vidne

obchod.portal.cz


ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-literatura-trh-nakladatelství-Portál

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.