Společnost JA Solar dodá solární moduly pro projekt fotovoltaické elektrárny v japonském Kansai s celkovým výkonem 110 MW

Společnost JA Solar nedávno oznámila, že získala zakázku na dodávku modulů Mono PERC MBB pro fotovoltaickou (PV) elektrárnu v japonském Kansai s celkovým výkonem 110 MW. Jde o dosud největší fotovoltaický projekt v zemi. Tato elektrárna, jejíž spuštění je naplánováno na březen 2022, bude každoročně vyrábět 150 milionů kWh elektřiny, a sníží tak emise oxidu uhličitého o 50.000 tun ročně.

Od svého vstupu na japonský trh v roce 2011 si firma JA Solar na místním fotovoltaickém trhu vybudovala silnou pozici, především díky svým špičkovým jedno i víceúčelovým solárním produktům, které vynikají vysokým technickým výkonem. Firma JA Solar je, průkopníkem na poli PERC technologií, které začala prodávat jako jeden z prvních dodavatelů fotovoltaických produktů, a je také jediným čínským výrobcem fotovoltaických produktů, který získal patentovou ochranu v Japonsku. Navíc firma JA Solar vyniká špičkovými zákaznickými službami a skvělými fotovoltaickými technologiemi a těší se na japonském trhu skvělé pověsti. Do konce roku 2019 dodala firma JA Solar v Japonsku fotovoltaické moduly s celkovým výkonem vyšším než 4 GW, což představuje více než 10% podíl na místním trhu.

"Japonsko je země s vyspělým fotovoltaickým průmyslem, a tak mají místní zákazníci vyšší nároky na kvalitu a výkon solárních produktů. Produkty firmy JA Solar si v posledních devíti letech udržely svou dobrou pověst na japonském trhu, a to díky své špičkové kvalitě a výkonu," řekl Jin Baofang, předseda představenstva a generální ředitel firma JA Solar. "I do budoucna budeme pokračovat ve vývoji vysoce výkonných fotovoltaických technologií, abychom našim zákazníkům po celém světě mohli nabízet stále lepší produkty."

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-63611888-1698, bj.sunxr@jasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-firmy-JA Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.