Čínské centrum zahraničního obchodu na 127. Kantonském veletrhu podepsalo nové dohody o spolupráci s několika zeměmi

Na 127. Čínském veletrhu importu a exportu (dále jen "Kantonský veletrh" nebo "veletrh") se uskutečnilo několik online podpisových akcí, v jejichž rámci Čínské centrum zahraničního obchodu ("CFTC") podepsalo několik dohod o spolupráci s Federací egyptských obchodních komor, Íránsko-čínskou obchodní a průmyslovou komorou a s organizací Governance Institute z České republiky.


Tato spolupráce je součástí globální partnerské iniciativy, vyhlášené na virtuálním Kantonském veletrhu za účelem podpory rozvoje mezinárodního obchodu.


Nekonečné možnosti spolupráce najdete na webových stránkách: https://buyer.cantonfair.org.cn/en/register/selectiveId


Během slavnostního podepisování, Li Ťin-čchi, generální tajemník Čínského veletrhu importu a exportu a generální ředitel Čínského centra zahraničního obchodu (CFTC), řekl: "Kantonský veletrh je v posledních 63 letech důležitou platformou pro postupné otevírání se Číny světu a je důkazem našeho odhodlání posilovat hospodářské vazby mezi Čínou a světem."

Li Ťin-čchi dále dodal, že cílem 127. online Kantonského veletrhu je nabídnout globálním společnostem platformu, kde mohou představit své nové produkty a inovativní technologie, podpořit růst globálního obchodu a stabilizovat své dodavatelské řetězce.

"Kantonský veletrh je také velmi oblíbeným místem pro návštěvníky. 126. Kantonského veletrhu se zúčastnilo 2400 návštěvníků z Egypta. 127. virtuální Kantonský veletrh pokořil další milník v oblasti inovace a vynalézavosti. Těší mě, že jsme mohli s organizací CFTC prostřednictvím cloudové platformy podepsat tuto dohodu o spolupráci, která nepochybně bude zahájením nové éry naší spolupráce ", řekl Ezz Alaa, první tajemník Federace egyptských obchodních komor.


Majidreza Hariri, prezident Íránsko-čínské obchodní a průmyslové komory, řekl, že dohoda o partnerské spolupráci "je důkazem toho, jak 127. virtuální Kantonský veletrh boří zeměpisné hranice a otevírá více obchodních příležitostí pro Írán i Čínu. "Jsem přesvědčen, že tento Kantonský veletrh ještě více posílí naše hospodářské vazby a přátelství," dodal.


Jiří Vančura, ředitel organizace Governance Institute z České republiky, řekl, že Kantonský veletrh je efektivní komunikační platforma pro obě země, která přináší konkrétní a hmatatelné výhody firmám z Číny i České republiky. Vančura doufá, že Kantonský veletrh pomůže prostřednictvím partnerství s organizací Governance Institute z České republiky, otevřít nové možnosti obchodní spolupráce na trzích střední a východní Evropy.


Čínské centrum zahraničního obchodu (CFTC) se snaží zlepšovat služby pro své partnery i návštěvníky veletrhu, a proto spustilo „Globální partnerský program Kantonského veletrhu". K dnešnímu dni se organizaci CFTC podařilo navázat partnerskou spolupráci se 133 institucemi v 75 zemích, včetně 36 institucí z 56 členských zemí nové Hedvábné stezky (BRI). Cílem této iniciativy je navázat spolupráci s předními zahraničními průmyslovými a obchodními organizacemi a vytvořit vzájemně výhodný ekosystém, kde firmy všech velikostí mohou sdílet své obchodní zdroje a kanály. Cílem tohoto programu je také usnadnit podnikání a podpořit rozvoj globální ekonomiky a obchodních vztahů.


Pro získání dalších informací navštivte webové stránky: https://www.cantonfair.org.cn/en/


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1193019/666_0719.jpg


KONTAKT: Paní Chloe Cai, +86-20-8913 8622, caiyiyi@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-export-CFTC-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.