JA Solar představí novou řadu svých PV modulů na online výstavě, která proběhne v režimu virtuální realit

Společnost JA Solar (dále jen "společnost"), přední výrobce fotovoltaických produktů s vysokým výkonem, uspořádá dne 25. května v 10:00 dopoledne (Pekingského času) online výstavu (http://vrt.omaten.com/tour/59562482d046f253), na které představí své nejnovější produkty s vysokou účinností.

Cílem této výstavy je zmírnit zklamání klientů z posunutí původního květnového termínu zahájení výroby nových panelů SNEC PV Power Expo, kvůli pandemii COVID-19.

Tato akce proběhne v režimu virtuální reality (VR) a umožní návštěvníkům prohlížet si celý stánek i všechny produkty v plném rozsahu (360°).

Tento dodavatel fotovoltaických produktů se sídlem ve městě Šen-čen, na výstavě představí svou řadu fotovoltaických (PV) modulů, včetně produktů s výkonem nad 450W a včetně nové řady vysoce výkonných fotovoltaických (PV) modulů DeepBlue 3.0, která se pyšní výkonem nad 525W.

Na této akci budou přítomni také pracovníci JA Solar, aby návštěvníkům jednotlivé produkty představili a případně odpověděli na jejich dotazy. Podrobnější informace a technické specifikace modulů společnosti JA Solar budou představeny ve formě obrazové dokumentace a prostřednictvím videa.

Jin Baofang, předseda představenstva a generální ředitel firmy JA Solar, řekl: "Společnost JA Solar usiluje o celosvětový růst a v posledních letech na zahraničních trzích zaznamenáváme silný růst. Naše společnost se vždy snaží nabízet našim zákazníkům po celé světě špičkové produkty a služby. Online výstava umožní zákazníkům z různých zemí a časových pásem dozvědět se více o produktech společnosti JA Solar a současně přispěje k posílení vztahů s našimi zákazníky. I nadále budeme hledat způsoby, jak našim zákazníkům z celého světa poskytovat stále lepší služby."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1171961/JA_Solar.jpg

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-63611888-1698, bj.sunxr@jasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-firmy-JA Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.