Společnost HARTMANN - RICO přichází s novou službou Home. Doveze inkontinenční pomůcky na poukaz až domů

HARTMANN - RICO si plně uvědomuje svoji společenskou odpovědnost. Reaguje na aktuální epidemii koronaviru, díky níž jsou ohroženi mj. senioři, a snaží se najít řešení, které jim ulehčí získání inkontinenčních pomůcek, při kterém nebudou vystaveni externím vlivům. V průběhu května spustila novou službu Home. Ta zajistí dovoz inkontinenčních pomůcek značky MoliCare až domů.


Snadný, komfortní a rychlý rozvoz inkontinenčních pomůcek MoliCare, to je hlavní cíl a benefit služby HARTMANN Home. Jedná se o novinku, která současně souvisí s kontinuální snahou o inovaci služeb HARTMANN - RICO. Zákazníci se tak nemusejí obtěžovat sháněním pomůcek či nošením těžkých balíků a na dodání čekají v pohodlí domova.


"O krok dál pro zdraví - to je naše motto, které se snažíme soustavně naplňovat. Proto se snažíme i tímto krokem jít vstříc lidem, kteří jsou aktuálně jednou z nejohroženějších skupin," říká Bohumil Staněk, manažer digitální a E-commerce divize HARTMANN - RICO a dodává: "Pacienti nemusí udělat ani krok z pohodlí a bezpečí svého domova, čímž významně eliminují případnou nákazu jakýmikoliv viry."


Nabízená služba se vztahuje na inkontinenční pomůcky a pro všechny stupně inkontinence. K dispozici bude lidem, kteří mají pomůcky značky MoliCare plně hrazeny pojišťovnami.


K úhradě pomůcek je určen běžný Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku, který dostávají pacienti od svého lékaře. Poukaz bude nutné zasílat poštou v předplacené obálce, kterou pacienti najdou v objednávce. Pacienti tak nejdříve dostanou zboží a až poté zašlou poukaz.


Více informací o nabízené službě včetně jednoduchého postupu, jak služby využít, naleznete na www.lekarnahartmann.cz/hartmannhome.

Společnost HARTMANN - RICO

Společnost HARTMANN - RICO, a. s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v Německu. Více než 20 let působí HARTMANN - RICO také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN - RICO zaměstnává celkově více než 150 zaměstnanců.


Kontakt:

Irena Malá

tel.: 724 671 102

e-mail: irena.mala@hartmann.info

www.hartmann.cz

Klíčová slova ČR-Německo-zdraví-průmysl-trh-Hartmann-Rico

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.