Společnost JA Solar dne 18. května uspořádá webinář s předními odborníky na fotovoltaiku

Společnost JA Solar (index SZE: 002459) oznámila, že 18. května 2020 ve 14:00 hodin (Univerzální koordinovaný čas - UTC + 8 hodin) uspořádá online technologickou konferenci "Smart Empowerment - 2020 PV", na které bude společně se svými partnery a předními odborníky z oboru diskutovat budoucnost fotovoltaických technologií.

Globální fotovoltaický trh se stále mění a přichází nové technologie, možnosti i problémy, což i v roce 2020 přinese celou řadu možností jak ušetřit, i vzhledem k tomu, že se letos objeví další průlomové technologické novinky a dojde k aktualizaci a vylepšení některých produktů.

Společnost JA Solar chce uspořádáním tohoto webináře nabídnout zájemcům špičkovou platformu, která umožní jejím partnerům z celého světa vypořádat se s problémy a hledat nové příležitosti pro vývoj nových fotovoltaických produktů. Tato platforma umožní společně navrhovat průlomová řešení na problémy, kterým fotovoltaický sektor čelí.

Webináře se zúčastní přední odborníci z oboru, jako jsou například profesor Martin Green, který je považován za otce fotovoltaiky nebo Wang Bohua, generální tajemník Čínské asociace fotovoltaického průmyslu (CPIA - China Photovoltaic Industry Association). Společnost JA Solar zde také představí svá špičková fotovoltaická řešení s vysokou účinností a plán vývoje nových produktů pro globální trh.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1168233/conference_agenda.jpg

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-63611888-1698, bj.sunxr@jasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-internet-firmy-JA Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.