Společnost JA Solar dosáhla v oblasti výkonu modulů nového průlomu s vysoce výkonným modulem nové generace o výkonu překračujícím rekordních 525 W

Společnost JA Solar, přední výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů, oznámila, že výkon jejích vysoce účinných solárních modulů za standardních testovacích podmínek vytvořil nový průmyslový rekord dosažením výkonu přes 525 W. Tento mimořádně výkonný fotovoltaický modul s výkonem překračujícím 525 W je navržen tak, aby splňoval požadavky zákazníků a poptávku po dalším snižování vyrovnaných nákladů na výrobu energie (LCOE) a maximalizaci ekonomické hodnoty solárních systémů pro výrobu obnovitelné energie. Cílem této nové řady výkonných modulů je přinést svým zákazníkům na celém světě vysoce kvalitní a nákladově efektivní fotovoltaické produkty JA Solar. Moduly budou komerčně dostupné ve druhé polovině roku 2020.

„Ve společnosti JA Solar jsme se zaměřili na technologické inovace a zavázali jsme se poskytovat vysoce efektivní a spolehlivé fotovoltaické produkty pro naše globální zákazníky. Naše hodnota „zaměření na zákazníka" nás vedla k dosažení tohoto průlomu, což nám umožňuje získat uznání celého fotovoltaického průmyslu i od našich vážených zákazníků," řekl Jin Baofang, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar.

„Nejnovější průlom v oblasti výkonu modulu je dalším milníkem ve snaze společnosti JA Solar o zvýšení výkonu produktů a zvýšení dlouhodobých ekonomických výhod zákazníků. V budoucnu se budeme i nadále zaměřovat na technologické inovace našich produktů, které budou řídit vývoj fotovoltaického průmyslu a umožní více lidem využívat výhod čisté energie," dodal.

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-6361-1888-1698, bj.sunxr@jasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-firmy-JA Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.