TVUJDUM.CZ: SMS o bydlení v síti Paegas

Největší internetový portál o bydlení TVUJDUM.CZ dnes rozšiřuje dostupnost svých mobilních služeb v síti Paegas.

Media Online, s.r.o. ve spolupráci se společností Radiomobil, a.s. začíná dnes poskytovat novou službu pro své čtenáře, kteří jsou zároveň uživateli sítě Paegas. Služba "DŮM" pravidelně přináší klíčové informace ze světa bydlení, stavebnictví, stavebního spoření a hypotečních úvěrů ve formě SMS zpráv.

Služba se aktivuje zasláním SMS zprávy ve formě "+DUM" na číslo 4616. Zrušit ji lze opětovným zasláním SMS zprávy "-DUM". Bližší informace získáte také na adrese http://sms.tvujdum.cz.

"Tento komfortní servis nabízíme od října uživatelům již dvou sítí mobilních telefonů, Paegas a Eurotel" dodává Ladislav Semetkovský, ředitel vydavatelství Media Online, s.r.o.

Media Online, s.r.o. vydává největší portál o bydlení TVUJDUM.CZ v České republice, a zároveň TVOJDOM.SK na Slovensku. V současné době představuje měsíční návštěvnost více než 130.000 čtenářů. TVUJDUM.CZ představuje celkem pět produktů - časopis o bydlení, magazín o kuchyních, realitní server, obchodní dům s produkty pro moderní bydlení, uživatelskou konferenci.

Kontakt: Media Online, s.r.o.

Ladislav Semetkovský, výkonný ředitel

U vinné révy 2140/12, 106 00 Praha 10

tel.:(02)72760131

mobil:603-469606

e-mail: obchod@tvujdum.cz

Klíčová slova PROTEXT-TVUJDUM.CZ-Bohemia Internet Services-Media Online

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.