Portál veřejné správy

Oznámení provozovatele serveru http://www.statnisprava.cz: Server http://www.statnisprava.cz je konkrétním výsledkem partnerství mezi veřejnou správou a soukromou sférou v ČR.

Obsah a řešené procesy jsou vyvíjeny výhradně dle "Informační strategie Úřadu pro veřejné informační systémy" a požadavků kladených na Portál veřejné správy.

Provozovatel hodlá server dále vyvíjet, doplnit škálou nadstavbových služeb a toto výsledné řešení nabídnout veřejné správě ČR jako konkrétní řešení Portálu veřejné správy.

Partnery serveru jsou IBM a TISCALI/Worldonline.

O serveru http://www.statnisprava.cz:

Server byl zprovozněn v prosinci roku 2000 na technologii serveru http://www.i-server.cz (obchodní informace na Internetu) jako reakce společnosti EBE na výzvu ministra a předsedy Rady vlády pro státní informační politiku Karla Březiny k naplnění partnerství podnikatelské veřejnosti a veřejné správy při realizaci státní informační politiky (PPP - Public Private Partnership, léto 2000).

Další informace:

European Business Enterprise, s.r.o.

Masarykovo nám. 14, 251 01 Říčany u Prahy

Tel.: 0204 601531-3

Fax : 0204 602025

e-mail: info@statnisprava.cz

http://provozovatel.statnisprava.cz

Klíčová slova PROTEXT-internet-EBE Říčany

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.