Třetí sportovní galashow v Plzni

Třetí sportovní galashow se uskuteční na náměstí Republiky v Plzni 20. září od 15:00 do 18:00.

Jedno ze sedmi pokračování celorepublikové propagační kampaně pro zdravý způsob života a životního stylu, kterou pořádají občanská tělovýchovná sdružení plzeňského kraje ve čtvrtek 20. září 2001 pod názvem "POHYB JE ŽIVOT - SPORTUJ S NÁMI - PŘIJĎTE MEZI NÁS".

Snahou pořadatelů je nabídnout veřejnosti své inovované programy pohybových aktivit, které vedou ke zdravějšímu i spokojenějšímu životu. V programových blocích v tříhodinovém programu se představí více než 160 účinkujících - sportovců, tanečníků, borců obranného bojového umění a mažoretek. Sportovní odpoledne bude probíhat pod patronací hejtmana Plzeňského kraje Petra ZIMMERMANNA a primátora města Plzně Jiřího ŠNEBERGERA a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Návštěvníci se mohou setkat na náměstí při autogramiádě s řadou významných sportovců kraje. Je připraveno plno zajímavostí a překvapení.

Udělejte si hezké odpoledne a přijďte ve čtvrtek 20. září na náměstí Republiky v Plzni, kde je pro vás připraveno plno zajímavostí a překvapení. Těšíme se na vaši návštěvu. Občanská tělovýchovná sdružení v nově vzniklých krajích ČR připravují SPORTOVNÍ GALASHOW UPROSTŘED MĚSTA s nabídkou k vhodnému využívání volného času.

V Ústeckém kraji v Ústí n./L. 27. 9. 2001 na Mírovém náměstí

v Jihomoravském kraji v Hodoníně 4. 10. 2001 na náměstí TGM

v Karlovarském kraji v Chebu 11. 10. 2001 na nám. Krále Jiřího z Poděbrad

v Jihočeském kraji v Č. Budějovicích 18. 10. 2001 na nám. Přemysla Otakara II.

Kontakt:

Servis - PR Studio Bohemia J. Holý, tel. 0723-013530

Klíčová slova PROTEXT-sport-galashow

Oblast
Plzeňský (pm)

Kategorie
Sport
Kultura
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.