SolidWorks představuje nový program SolidWorks Office - vyzkoušenou a spolehlivou sadu nástrojů pro navrhování a výrobu nových výrobků

Program SolidWorks Office od společnosti SolidWorks představuje kompletní sadu nástrojů 3D-CAD pro snadné a rychlé navrhování a konstrukci výrobků. Program SolidWorks Office obsahuje SolidWorks 2001, hlavní program od firmy SolidWorks a dalších šest kvalitních aplikací a nástrojů. Vše v jediné instalaci. Kompletní program nabízí velké množství funkcí od modelování jednotlivých výrobků i skupin výrobků, po vytváření konkrétních návrhů. Samozřejmostí je i fotorealistické renderování. Kromě standardních aplikací FeatureWorks, Toolbox a 3D Instant Website obsahuje program nástroj SolidWorks Animator, který slouží pro simulaci pohybu jednotlivých modelů nebo skupin modelů. Díky programu SolidWorks Office tak zákazníci mohou dosáhnout výrazné úspory nákladů na vývoj nových výrobků.

Popis jednotlivých součástí programu SolidWorks Office:

PhotoWorks

Tento program provádí sestavování obrázků ve fotografické kvalitě do prezentací. Program významně snižuje náklady na výrobu prototypů.

SolidWorks Animator

Tento nástroj se používá pro snadné vytváření a ukládání simulací pohybu jednotlivých objektů nebo jejich skupin. Je užitečný pro zkoumání skutečného chování objektu před zahájením výroby. Animace lze posílat také přes e-mail.

3D Instant Website

Tento nástroj umožňuje vytváření aktivních www stránek v 3D prostoru. Tyto stránky mohou být vystaveny buď na serveru firmy SolidWorks, nebo na firemním intranetu.

SolidWorks Toolbox

Tento program nabízí nástroje pro snadnou tvorbu návrhů. Uživatel například může jedním kliknutím vkládat do modelu šroubky, matice nebo vrtat díry a zarovnávat je podle svých potřeb. Uživatel má také okamžitý přístup k sadě standardních nástrojů.

FeatureWorks

Tento parametrický rozpoznávací program usnadňuje výměnu dat ve formátu 3D-CAD mezi uživateli různých CAD nástrojů. Usnadňuje převod objektů navržených v jiných aplikacích do formátu SolidWorks Office. Program obsahuje kromě statických nástrojů také nástroje interaktivní.

SolidWorks Utilities

Tento nástroj nabízí funkce umožňující uživateli provádět analýzu geometrických tvarů objektů a porovnávat je s různými návrhy. Uživatel také může provádět změny v návrhu výrobku a má tak velkou kontrolu nad návrhy jednotlivých výrobků.

Program SolidWorks Office je již běžně dostupný a lze si jej objednat. Současní zákazníci firmy SolidWorks mohou provádět upgrade z programu SolidWorks na SolidWorks Office.

O společnosti SolidWorks

Společnost SolidWorks Corporation je dceřinou společností firmy Dassault Systemes S.A.(index Nasdaq: DASTY, Bourse de Paris) a zabývá se výrobou a prodejem programů pro 3D-CAD aplikace. Firma byla založena v roce 1993 a jejím hlavním cílem je poskytovat kvalitní nástroje pro návrh výrobků ve 3D-CAD. Během pěti let, po které firma prodává své programy, přesáhl počet prodaných licencí 145.000. Tyto licence byly prodány zákazníkům z obchodní sféry (81.000) i z oblasti školství a výzkumu (64.000). Firma SolidWorks má pobočky na celém světě a prodává své výrobky více než 230 specializovaným prodejcům v 70 zemích světa. Firma sídlí ve městě Concord v americkém státě Massachusetts. Kontakt pro sdělovací prostředky: Isabelle Reich - +49-89-612956-0 SOLIDWORKS DEUTSCHLAND GmbH http://www.solidworks.de http://www.solidworks.com

Klíčová slova PROTEXT-SolidWorks-software

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.