Nová služba v oblasti zakládání a prodeje firem

Po vyčlenění z poradenské společnosti AKONT začala na českém trhu od června působit firma Společnosti Online s.r.o. specializující se na zakládání a prodej obchodních společností. Zřízení této samostatné specializované dceřiné společnosti vyplynulo z důvodu rostoucí poptávky po službách tohoto charakteru v ČR.

Jak nám řekl její ředitel pan Jiří Fišer, firma při nabídce svých služeb čerpá z bohatých zkušeností ze zahraničí a podle očekávání se setkává v České republice s vysokým zájmem o tento typ služeb. "Největší poptávka je po akciových společnostech a společnostech s ručením omezeným, které jsou již zapsané v obchodním rejstříku, ale doposud nezahájily svou činnost. Časté jsou také požadavky na odbornou pomoc při zakládání zcela nových společností dle požadavků klientů. Hlavní devizou naší firmy je rychlost a profesionální postup při vyřízení a zajištění všech nezbytných náležitostí prodeje či založení společnosti, od notářského zápisu po zápis společnosti či změn v obchodním rejstříku". Mezi klienty patří kromě zahraničních subjektů také význačné advokátní kanceláře a auditorské společnosti. Podrobnější informace lze získat např. na internetové adrese www.spolecnostionline.cz. Kontakt: Společnosti Online s.r.o. Tel: 02-67092459 Fax: 02-67092453 e-mail: kontakt@spolecnostionline.cz

Klíčová slova PROTEXT-Společnosti Online

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.