Cantor Fitzgerald otevírá Nadaci na pomoc rodinám obětí atentátu na Světové obchodní středisko v New Yorku

Firma Cantor Fitzgerald L.P. otevírá, na základě mnoha žádostí o informace kam posílat dary pro rodiny obětí atentátu na Světové obchodní středisko v New Yorku, nadaci. Hlavním smyslem nadace bude získávat prostředky na pomoc rodinám obětí.

Jako první přispěl do fondu nadace generální ředitel společnosti Howard Lutnick, který poskytl částku ve výši jednoho miliónu dolarů. Lutnick dále řekl: "Snažíme se podniknout kroky k tomu, abychom získali finanční prostředky na pomoc rodinám obětí. Škoda, že nemůžeme udělat více, ale chceme alespoň získat finanční prostředky, abychom rodinám, které byly nejvíce poznamenány tragédií v New Yorku, poskytly alespoň malou podporu."

Každý, kdo by chtěl přispět do fondu Nadace na podporu obětí a jejich rodin, může poslat šek na adresu: The Cantor Fitzgerald Foundation 101 Park Avenue - 45th Floor New York, NY 10178-0060 Attn: Phil Ginsberg Kontakt: Edelman Public Relations, New York Mike Holloway, 212/704-4532 Somna Maraj, 212/704-8175

Klíčová slova PROTEXT-Cantor Fitzgerald-nadace-terorismus-pomoc

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.