Fond na podporu obětí atentátu z 11. září vybral již 60 miliónů dolarů

Společnost United Way a Nadace New York Community spustily nové servery http://www.uwnyc.org a http://www.september11fund.com na příjem darů do fondu nadace a na distribuci těchto darů. Kromě toho byla spuštěna také informační linka pro bezplatné volání.

Nadace na podporu obětí atentátu z 11. září, která se jmenuje September 11th Fund a jež byla založena firmou United Way a nadací New York Community Foundation na pomoc obětem atentátu a jejich rodinám, vybrala již více než 60 miliónů dolarů za první tři dny po atentátu.

United Way a Nadace New York Community nyní spolupracují s celou řadou organizací, aby zjistily, kde jsou finance nejvíce potřeba. Všechny vybrané prostředky do posledního centu budou použity na pomoc obětem a jejich rodinám.

Kromě toho bylo vybráno více než 1,4 miliónu dolarů prostřednictvím internetu. Tato částka byla vybrána od 12 000 přispěvovatelů, což znamená 5 - 10 dolarů za minutu.

Chcete-li poskytnout dar nadaci September 11 Fund, můžete tak učinit pomocí šeku, kde bude jako příjemce uveden: "United Way - September 11th Fund". Poskytnutou částku je možno odepsat z daní.

Všichni zájemci o poskytnutí finančního daru, včetně zahraničních zájemců, mohou postupovat takto: On-line: Na serveru http://www.uwnyc.org nebo http://www.september11fund.com. Na těchto serverech lze platit pomocí kreditní karty (je zajištěn bezpečný převod peněz). Poštou: Pošlete šek na adresu nadace: "September 11th Fund" C/O United Way of New York City, 2 Park Avenue, New York, NY 10016 U.S.A. Osobně: Panu Ralphu Dickersonovi, Jr., prezidentovi firmy United Way of New York City a paní Lorie Slutskyeové, ředitelce Nadace The New York Community Trust. Více informací najdete na serverech: http://www.uwnyc.org a http://www.september11fund.com. Kontakt pro sdělovací prostředky: Jeanette Brown z United Way of New York City, 212-251-2473, Jbrown@uwnyc.org; Ani Hurwitz z New York Community Trust, +1 212- 686-0010, l. 224, afh@nyct-cfi.org; Norbert Beatty z GCI Group, +1 212-537- 8131, NBeatty@gcigroup.com; nebo Charlotte Tomic z Golin Harris, +1 212-309-0620, ctomic@golinharris.com

Klíčová slova PROTEXT-United Way-New York Community-fond-nadace-terori

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.