Tiscali/World Online sponzoruje charitativní akci

Existuje mnoho dětí, které nemají rodiče nebo je mají, ale ti se o ně buď nechtějí, nebo nemohou starat. Děti ochuzené o zážitky z rodinného života prožijí toto nádherné, neopakovatelné a citově stabilní dětství v různých domovech, ústavech či stacionářích. Zlepšit dětem jejich život v podobných zařízeních pomáhají různé charitativní a humanitární akce. Jednou z nich je i Den nezávislosti aneb Nemysli jen na sebe, který se koná 22. a 23. září v Náchodě. V letošním roce se pod záštitou předsedy Senátu ČR Petra Pitharta a starosty města Náchoda Miloslava Čermáka uskuteční již čtvrtý ročník této akce.

Již druhým rokem tuto akci sponzoruje vedoucí internetová komunikační společnost Tiscali/World Online. Veškerý výtěžek z akce bude věnován Společnosti Duha - Nadaci pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Připraven je bohatý kulturní program:

Program Muže roku 2001

Do soutěže se původně přihlásilo 1108 mužů. Čtrnáct vybraných finalistů se utká v sobotu 22. září v Náchodě o titul "Muže roku 2001". Podle organizátorů převládali mezi přihlášenými barmani, studenti a podnikatelé. Celým večerem bude provázet moderátorka a modelka TV3 Lucie Koňaříková. Ti z vás, kteří se na finále do Náchoda přijdou nebo přijedou podívat, se mohou těšit například na vystoupení Věry Špinarové, Marcely Holanové, Pavla Vítka, skupiny Ha Ha a mnoha dalších. V porotě zasedne moderátorka a spisovatelka Bára Nesvadbová, moderátor a tanečník YEMI A.D., herečky Markéta Hrubešová či Hana Křížková, Miss Blond 2001 Petra Ježková, Miss ČR 2000 Michaela Salačová, houslista Pavel Šporcl a další osobnosti.

Vedle náchodského finále probíhala také internetové volba "Muže roku Tiscali/ World Online 2001", a to v době od 27. srpna do 9. září na speciálních stránkách internetového portálu Tiscali/World Online (www.tiscali.cz), kde bude po skončení finále zveřejněno jméno vítěze.

Kontakt:

Eva Štípková

World Online, s. r. o./Tiscali

Dělnická 12, 170 04 Praha 7

Tel.: 02/24590400, Fax: 02/24590401

http://www.worldonline.cz

e-mail: pr@cz.tiscali.com

Tiscali/World Online, pobočka společnosti Tiscali S.p.A., je vedoucí internetová komunikační společnost v České republice, poskytující celou řadu on-line služeb, mezi které patří celonárodní přístup do sítě internet za místní telefonní poplatky v rámci tarifu Internet 2001, zdarma elektronická pošta a prostor pro umístění webové stránky a navíc dynamický portál - www.tiscali.cz (přístupný rovněž na adrese www.worldonline.cz) - s bohatou nabídkou zpráv a informací v českém jazyce, on-line chaty s významnými osobnostmi, vyhledáváním v internetu, službami chat a odesílání SMS zpráv, virtuálním obchodním domem, on-line hrami a přenosy živých událostí. Podle nejnovějšího průzkumu uživatelů internetu v domácnostech, který provedla agentura nezávislého průzkumu Taylor Nelson Sofres Interactive a který byl zveřejněn v šestém vydání Zprávy o českém internetu/iPanel (srpen 2001), je společnost Tiscali/World Online v současnosti nejpoužívanějším poskytovatelem internetových služeb v České republice. Informace o všech službách společnosti jsou rovněž k dispozici na jejím internetovém portále nebo na bezplatné telefonní lince zákaznického centra Tiscali/World Online 0800 184 184.

Klíčová slova PROTEXT-Tiscali/World Online-děti

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura
Zdravotnictví
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.