Nová verze MujDisku - zdarma nový disk pro každý počítač

Internetový portál MSN.ATLAS.CZ dnes zpřístupnil svým uživatelům novou verzi služby MujDisk, která dovoluje bezplatně uchovávat soubory na internetu a také je sdílet s dalšími uživateli podle určitého přístupového klíče. Uživatelé služby MujDisk mohou nyní používat tento bezplatný prostor stejným způsobem, jako kdyby to byl jeden z disků přímo v jejich počítači.

Takové chování MujDisku zajišťuje nově použitá technologie WebDay. Navíc uživatelé MiniPasu, autorizačního systému na portálu MSN.Atlas.cz, mohou začít využívat MujDisk jednoduše tak, že zadají svůj email a heslo. Nové rozhraní MujDisku nyní obsahuje přehlednou stromovou strukturu obsahu disků, uložených adresářů a souborů. MujDisk je zpracován v novém designu, který využívá předností technologie drag&drop a GUI (Graphical User Interface). Služba je také vylepšena o informace k obsazenosti prostoru, o tzv. progres bar při uploadu souborů, atd.

"Očekáváme, že využívání MujDisku bude stoupat zároveň s tím, jak lidé v Čechách začnou využívat internet a jeho výhod" říká o budoucnosti MujDisku Otto Kočí, product manager ATLAS.CZ a doplňuje "Používání MujDisku jsme proto zjednodušili tak, aby bylo pochopitelné pro každého laika".

Více informací:

Otto Kočí, product manager, ATLAS.CZ, a.s., tel.: +420-2- 61001550, E-mail: komunikace@atlas-as.cz

O společnosti ATLAS.CZ, a.s.:

ATLAS.CZ, a.s. (http://msn.atlas.cz) je česká akciová společnost, provozující přední portál v České republice. Cílem je poskytovat všem uživatelům Internetu rychlé, profesionální a spolehlivé portálové služby v plné šíři a tím jim umožnit snadnou orientaci v Internetu. ATLAS.CZ poskytuje kromě jiného vyhledávání, zpravodajství, personalizaci, freemail, freewebhosting a obchodování (nákupy, aukce).

Klíčová slova PROTEXT-internet-ATLAS.CZ

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.