United Airlines vydávají druhou aktualizaci svého provozního plánu

United Airlines vydaly novou aktualizaci potvrzující podrobnosti provozního plánu. United Airlines hodlají obnovit provoz podle 11bodového bezpečnostního předpisu FAA, platného pro všechna severoamerická letiště: :: United Airlines nezahájí provoz pravidelných letů do 8:00 CDT v pátek 14. září. V tuto dobu zahájí provoz s výrazným omezením pravidelných letů a hodlá pokračovat v omezeném provozu i přes víkend. :: United Airlines pokračují v dokončování letů, které byly zrušeny 11. září a bude také přemisťovat některá letadla v přípravě na obnovení provozu. :: United Airlines budou nadále vydávat aktualizace provozního plánu, jakmile budou k dispozici.

Pro další informace o letech United Airlines, včetně refundací a přebookování mohou zákazníci kontaktovat společnost na: Informace o letech United Airlines: +1 800 824-6200 Rezervace letenek: +1 800 241-6522 Webová stránka United Airlines: http://www.united.com :: United Airlines mají zvláštní webovou stránku, na které lze získat informace o letech UA 93 a UA 175, které byly postiženy úterními teroristickými útoky. Tuto stránku lze nalézt na www.united.com Kontakt: United Airlines Media Relations Office, +1-847-700-5538, nebo večer a o víkendu: +1-847-700-4088 Internet: http://www.united.com

Klíčová slova PROTEXT-United Airlines-terorismus-letecká-provoz

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Politika, veřejná správa a soudy
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.