Firma Mary Kay Inc. oznámila, že herečka a filantropka Monique Colemanová získala jako první čestnou cenu programu Pink Changing Lives

Monique Colemanová

Monique Colemanová

Monique Colemanová Monique Colemanová Monique Colemanová Monique Colemanová

Firma Mary Kay Inc., která dlouhodobě podporuje a pomáhá ženám, s hrdostí oznamuje, že Monique Colemanová je první držitelkou čestné ceny programu Pink Changing Lives.

Program Pink Changing Lives je globálním programem firmy Mary Kay zaměřeným na podporu jednotlivců a organizací, které se snaží zlepšovat život žen a dívek po celém světě. Dosud tento program pomohl více než 3 miliónům žen a jejich rodin, a to díky finančním darům ve výši převyšující 15 miliónů dolarů a také prostřednictvím spolupráce s více než 2 tisíci organizacemi z celého světa.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20200217005216/en/

Program Pink Changing Lives firmy Mary Kay daruje finanční prostředky organizacím zabývajícími se výzkumem rakoviny, ukončením hladomoru a ochranou žen a dívek před domácím násilím a zneužíváním. Navíc tento program sponzoruje řadu dalších projektů na podporu žen a dívek. Firma Mary Kay program Pink Changing Lives Honoree v roce 2020 vytvořila na podporu vlivných žen z celého světa, které navždy mění životy a historii k lepšímu.

Dávno předtím než se Monique Colemanová poprvé objevila na stříbrném plátně v roli Taylor McKessie v muzikálu Disney’s High School Musical, byla mladou dívkou s velkými sny o tom, jak změnit svět.

Colemanová podporuje sociální a ekonomickou pohodu mladých lidí a v roce 2010 jí OSN jmenovala Přeborníkem mladých (Youth Champion). Jako Přeborník mladých paní Colemanová pomáhala šířit povědomí o největších problémech, kterým musí čelit mladé ženy z celého světa, včetně chudoby, domácího násilí, pohlavní zneužívání a nedostatek vzdělávacích zdrojů.

“Téměř 16 % světové populace tvoří lidé ve věku 15 a 25 let*,” řekla Sheryl Adkinsová-Greenová, marketingová ředitelka firmy Mary Kay.

“Při výběru prvního držitele čestné ceny našeho programu Pink Changing Lives Honoree jsme hledali někoho kdo dokáže tlumočit často nevyslyšené hlasy více než 1,2 miliardy lidí, zejména z řad dospívajících osob. Monique Colemanová, neúnavná zastánkyně mladých a průkopnice na tomto poli, poslání našeho programu beze zbytku naplňuje.“

Paní Colemanová podporuje již řadu let mnoho různých charitativních organizací a projektů, včetně, mimo jiné, Thirst Project, She’s The First, Global Kids, Lollipop Theater, Better Youth, WeDay, Playworks, Allstate Foundation a také kampaň OSN s názvem Foundation’s Girl Up. Během svého působení ve funkci Přeborníka mladých OSN se Monique Coleman ze své vlastní iniciativy vydala na cestu po 24 zemích, kde hledala podporu lidí pro řešení problémů, které trápí dnešní mladé lidi.

“Dnešní mladé dívky, zejména ty, které žijí ve vyloučených komunitách musí řešit obrovské problémy, ale současně to pro ně znamená i velkou příležitost,” řekla Colemanová. “Za nejdůležitější práci, kterou dělám, považuji pomoc ostatním, a proto mě velice těší, že mě firmy Mary Kay udělila vůbec první čestnou cenu Pink Changing Lives Honoree. Doufám, že organizace jako je Mary Kay budou i nadále pomáhat dívkám z celého světa, aby dokázaly svůj potenciál naplno využít jak dnes, tak v budoucnosti.”

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 56 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se věnuje výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů, doplňky stravy a parfémy. Firma Mary Kay podporuje ženy a jejich rodiny díky spolupráci s různými organizacemi z celého světa, které se zabývají podporou výzkumu rakoviny, ochranou obětí domácího násilí a podporováním dětských snů. Původní vize paní Mary Kay Ashové - "postupně zlepšovat jednu rtěnku denně" tak i nadále platí. Více informací najdete na webových stránkách MaryKay.com.

*Zdroj: OSN - Úsek pro ekonomické a sociální záležitosti (Department of Economic and Social Affairs) - Rozdělení populace (Population Division) 2019

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200217005216/en/

Kontaktní informace

Mary Kay Inc. Corporate Communications

marykay.com/newsroom

972.687.5332 or media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

BW

Klíčová slova USA-společnost-zdraví-kosmetika-ženy-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.