Náměstí Sítná na Kladně bude cvičištěm

Ve čtvrtek dne 13. 9. 2001 od 15:00 do 18.00 hodin vystoupí více než 140 sportovců ve dvaceti sportovních disciplínách na náměstí Sítná v Kladně. Pořadatelé - občanská sdružení Středočeského kraje připravila 3 hod. pestrý program pod názvem

POHYB JE ŽIVOT - SPORTUJ S NÁMI.

Sportovní galashow je součástí kampaně světového pojmu SPORTU PRO POHYB JE ŽIVOT - SPORTUJ S NÁMI.

Sportovní galashow je součástí kampaně SPORTU PRO VŠECHNY, jejím cílem je oslovit co nejširší veřejnost a vyzvat ji k aktivnímu pohybu - ke zdravému způsobu života moderního člověka 21. století.

Sportovní odpoledne proběhne pod záštitou hejtmana Středočeského kraje Petra Bendla, primátora města Kladna Milana Volfa a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Je připraveno plno zajímavostí a překvapení. Návštěvníci se mohou setkat při autogramiádě s Řadou členů státní reprezentace. Snahou občanských sdružení v kraji je nabídnout veřejnosti inovované programy v hodnému využívání volného času.

Kontakt:

Servis - PR Studio Bohemia

J. Holý, tel. 0723-013530

Klíčová slova PROTEXT-sport-Kladno

Oblast

Kategorie
Sport
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.