ISC Communication - přímý distributor Alcatel France pro ČR a SR

ISC Communication oznámila, že se dne 1. 9. 2001 stala certifikovaným partnerem společnosti Alcatel France na úrovni Expert Business Partner pro distribuci telekomunikačních systémů v ČR a SR.

"Jsme napojeni přímo na centrálu ve Francii a zboží dovážíme již bez dalších mezičlánků. Máme podporu výrobce při poskytování služeb a informací, máme kontakty na zahraniční specialisty pro řešení mimořádných problémů či požadavků. Splnil se nám tak cíl, který doufáme zlepší servis a služby, které Vám můžeme nabídnout.

Této, pro nás významné události, předcházel téměř rok příprav. Museli jsme splnit řadu náročných podmínek, a na závěr obstát v auditu specialistů Alcatel France," prohlásil obchodní ředitel ISC Communication Tomáš Brzák.

Základem úspěchu bylo, že společnost je již držitelem certifikace ISO 9001 a většina standardů je organizována dle této evropské normy. Dalším krokem bylo posílení týmu pracovníků, zejména o anglicky a francouzsky hovořící techniky a obchodníky. Většina členů týmu prošla školeními, někteří v zahraničí. Dvojice techniků bude na závěr série zahraničních školení a trainingů již tento měsíc skládat zkoušku ACSE (Alcatel Certified System Expert). Tato nejvyšší úroveň znalostí techniků ABP je zejména předurčuje pro technická školení a certifikace. V nejbližší době firma očekává první dodávku nového typu ústředen Alcatel, OmniPCX Office, které kromě běžných funkcí telefonní ústředny nabízí také spojení přes VoIP, připojení k internetu přes zabudovaný firewall a integrované emailové služby. Tím bude odstartována zcela nová etapa ve vývoji ústředen, která poskytne zákazníkům zcela nové možnosti. Společnost má připraven nový systém školení, nové formy technické podpory i novinky v obchodních podmínkách. Konkrétní informace o připravovaných akcích obdržíte osobně, nebo standardní cestou informačních NEWS společnosti. Kontakt: Tomáš Brzák obchodní ředitel ISC Communication, s. r. o. Pobřežní 34 180 00 Praha 8 tel.: 02-511 09 222 fax: 02-511 09 100

Klíčová slova PROTEXT-ISC Communication-telekomunikace

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.