SolidWorks pokračuje ve své expanzi do zemí východní Evropy * Nový prodejní partner společnosti SolidWorks na Slovensku se jmenuje Schier Technik Slovakia

Společnost SolidWorks, přední výrobce kvalitních a cenově dostupných programů 3D-CAD, pokračuje ve své expanzi do východní Evropy. Firma uzavřela smlouvu o prodeji svých výrobků na Slovensku se společností Schier Technik Slovakia. Dle smlouvy bude firma Schier Technik Slovakia prodávat výrobky firmy SolidWorks na Slovensku i v České republice. Tento nový prodejce nabídne zákazníkům kompletní řešení šitá na míru jejich potřebám a technickou podporu. Společnost Schier Technik Slovakia je již třetím prodejním partnerem firmy SolidWorks na území bývalého Československa. První dvě partnerské firmy - Ancor a TG-Numic - prodávají výrobky firmy v České republice. Díky velkému růstu průmyslu a nových technologií v obou těchto zemích nabízejí místní trhy vysoký růstový potenciál. Společnost SolidWorks předpokládá největší růst v oblasti strojírenství a stavebnictví (2D programy) a v oblasti nástrojářského průmyslu (3D programy).

Alois Kremnitzer, generální ředitel společnosti Schier Technik Slovakia, k tomu řekl: "Ze všech dostupných programů 3D- CAD na nás program od firmy SolidWorks udělal největší dojem. Od ostatních podobných programů se odlišuje především snadností používání a tím, že umožňuje uživateli vytvářet flexibilní aplikace efektivním způsobem. Kromě toho chceme nabízet také školení pro zájemce o přechod z 2D oblasti do 3D oblasti. V současné době zatím žádná z technických univerzit v okolí neprovádí školení v používání programu SolidWorks. Přesto si myslíme, že v budoucnosti bude tento software úspěšný a bude se vyučovat na vysokých školách."

Společnost Schier Technik Slovakia s.r.o., která má hlavní sídlo v Trenčíně, byla založena v roce 2000 jako pobočka firmy Schier Technik Wien. Mateřská společnost je partnerem mnoha významných společností z oblasti vývoje a projektování. Firma nabízí kompletní řešení pro projektování a vývoj pro malé i velké firmy. Kontakt: Isabelle Reich - +49-89-612956-0 SolidWorks Deutschland GmbH http://www.solidworks.de http://www.solidworks.com

Klíčová slova PROTEXT-SolidWorks-programy

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.