Největší aukce pozemku v USA ve prospěch dětských dobročinných spolků

Rozsáhlý ranč Hubbard Ranch v okresu Wallowa v Oregonu o rozloze 108.000 akrů bude 30. října vydražen. Je možné, že půjde o největší prodej pozemku na světě tento rok. Ranč byl již počátkem letošního roku prostřednictvím dobročinného fondu věnován nadaci Children's Community Fondation (CCF) v Overland Park v Kansasu. Po prodeji bude dobročinný fond nabízet a financovat žádosti o podporu od dětských dobročinných spolků v zemi každý rok.

CCF bude pořádat slavnostní prezentaci ranče Hubbard Ranch 15. října. Pozvánky jsou k dispozici prostřednictvím webové stránky http://www.childrensfoundation.com.

Hubbard Ranch se pyšní jedním z nejlepších chovů dobytka v Oregonu s průměrnou velikostí stáda mezi 1500 až 2000 kusy krav v uplynulých deseti letech. Ranč se rozprostírá mezi národním parkem Hell's Canyon a chráněnou oblastí Wallowa-Whitman a je domovem pro množství divoké zvěře včetně losa, velkého západoamerického jelena, horské ovce, horských ptáků a medvěda. Kilometry malebné řeky Imnaha se vinou pozemkem a nabízejí rybářům možnost lovu pstruha obecného, pstruha amerického a lososa.

"V programu našeho dobročinném fondu prodáváme mnoho rančů," říká výkonný ředitel CCF Colin Lindsey. "Ale Hubbard Ranch je jedním z největších a nejatraktivnějších koutů země, kterým jsme se kdy zabývali. Když nedávno návštěvníci z Aljašky řekli to samé, uvědomili jsme si, co máme. Nyní je pouze otázkou, kdo se objeví mezi cenovými nabídkami. Doufáme, že to nebude jen Lewis a Clark."

Prodej Hubbardova ranče následuje po jiné aukci nadace Children's Community Foundation, prodeji ranče Camp Creek o velikosti 27.000 akrů v říjnu minulého roku. Ranč Camp Creek byl prodán přírodní rezervaci. Pro obě strany to byla vůbec největší akvizice a největší prodej pozemku v zemi minulý rok.

K okamžitým rozhovorům jsou připraveni: Colin Lindsey, výkonný ředitel CCF - Don Hubbard, vlastník ranče Hubbard Ranch - Joe Collins, manažer ranče - J. P. King, dražitel.

Více informací je možné získat u ředitele pro styk s veřejností Steve Sanborna na telefonním čísle 1-800-881-5296 nebo +1 913-894-6226, steve@childrensfoundation.com.

Nadace CCF spravuje dobročinné fondy pro příjemce v celém státě a je se 150 milióny v majetku fondu jedním z největších správců dobročinného fondu ve státě. Internet: http://www.childrensfoundation.com Kontakt: Steve Sanborn, steve@childrensfoundation.com nebo Chad Rader, chad@childrensfoundation.com oba z The Children's Community Foundation Tel: +1 800-881-5296

Klíčová slova PROTEXT-Hubbard Ranch-aukce-nadace

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.