Společnost Hillstone získala cenu Gartner Peer Insights Customers’ Choice 2020 za své síťové firewally

Ocenění Gartner Peer Insights Customers' Choice se uděluje na základě hlasování zákazníků a koncových uživatelů z řad profesionálů, kteří si hodnocené produkty a služby zakoupili a/nebo je používají

Firma Hillstone Networks, přední poskytovatel firemních řešení pro zabezpečení a řízení rizik, s potěšením oznamuje, že její síťové firewally získaly prestižní ocenění 2020 Gartner Peer Insights Customers’ Choice.

Na základě hodnocení zákazníků získaly produkty firmy Hillstone 4,8 z 5 hvězdiček (ke dni 22. ledna 2020).

Prostředí kybernetické bezpečnosti je velmi složité. Nové technologie, jako jsou například Internet věcí a služeb, umělá inteligence nebo hybridní cloud computing, zvyšují zranitelnost počítačových sítí a organizace tak musí mít k dispozici nástroje, které jim umožní rychle detekovat a vypořádat se s kybernetickými útoky. Firma Hillstone využívá ve svých řešeních umělou inteligenci a technologie, které zajišťují ochranu sítí, včasnou detekci kybernetických hrozeb a pomáhají zabránit možným rizikům.

“Získání ocenění Customers’ Choice 2020 (dle výběru zákazníků) pro naše síťové firewally je pro nás závazkem, abychom našim zákazníkům i nadále poskytovali špičkové produkty se skvělou podporou,“ řekl Tim Liu, ředitel pro technologie a spoluzakladatel firmy Hillstone Networks.

“I nadále pokračujeme v zavádění inovací v celém našem produktovém portfoliu tak, aby naše produkty a služby splňovaly potřeby našich zákazníků a jsme vděční za zpětnou vazbu na Gartner Peer Insights.”

O platformě Peer Insights:

Peer Insights je online platforma pro hodnocení IT softwaru a služeb, které píší a čtou odborníci na IT a technologie a osoby s rozhodovací pravomocí. Cílem těchto hodnocení je dát odborníkům na informační technologie nástroje k tomu, aby mohli přijímat kvalifikovanější rozhodnutí a současně pomáhají poskytovatelům služeb zlepšit jejich kvalitu, na základě nezaujatých názorů zákazníků svých zákazníků. Platforma Gartner Peer Insights nabízí více než 215 tisíc ověřených hodnocení na více než 340 trzích. Další informace najdete na webových stránkách www.gartner.com/reviews/home.

Právní prohlášení:

Cena Gartner Peer Insights Customers’ Choice je udělována za subjektivní názory koncových uživatelů, na základě hodnocení podle zdokumentované metodiky a nevyjadřují názory ani nejsou doporučeními společnosti Gartner a jejích sesterských firem.

O společnosti Hillstone Networks

Firemní řešení pro bezpečnost sítí a řízení rizik od společnosti Hillstone Networks nabízí dohled, ochranu a chytré funkce pro firmy, které potřebují spravovat a zabezpečit rozsáhlé počítačové sítě před kybernetickými útoky. Cloudová řešení firmy Hillstone uznávají přední analytici a pomáhají firmám snižovat náklady. Více informací najdete na webových stránkách www.hillstonenet.com.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200122005768/en/

Kontaktní informace

Zeyao Hu

Marketing Manager

inquiry@hillstonenet.com

Zdroj: Hillstone Networks

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

PROTEXT

Klíčová slova USA-počítače-komunikace-Hillstone Networks

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.