Společnost Mary Kay Inc. oslaví důležitá výročí na celém světě

Sfoukněte růžové svíčky a něco si přejte, v roce 2020 společnost Mary Kay Inc. oslaví důležitá výročí na nejdůležitějších trzích na celém světě. Kultovní ikona Mary Kay Ashová, pocházející z malého městečka v Texasu, založila značku svého jména v roce 1963. Z ní se rychle vyvinul celosvětový fenomén s miliony nezávislých kosmetických konzultantek v téměř 40 zemích. I když kosmetické trendy přicházejí a odcházejí, značka Mary Kay vděčí za svou konstantní sílu tomu, co nikdy nevychází z módy: podpoře žen a silné motivaci konat dobro.

„Zatímco naše moderní péče o pleť, svěží dekorativní kosmetika, parfémy a produkty pro péči o pleť jsou u milionů zákazníků na celém světě populární už více než 56 let, naše společnost byla založena na mnohem širším základě než je pouhá rtěnka,“ řekla Deborah Gibbinsová, provozní ředitelka společnosti Mary Kay. „Zakladatelka společnosti Mary Kay Ashová vybudovala svou vysněnou firmu s dvěma cíli: umožnit ženám ekonomickou nezávislost prostřednictvím podnikání a udělat ze světa lepší místo pro život.“

Původní vize společnosti Mary Kay stále září jako čerstvě navoskovaný růžový Cadillac. Její osvědčený obchodní model pomohl celé řadě žen rozvinout nebo změnit jejich podnikatelskou strategii s podporou silné společnosti založené na hodnotách. A společnost Mary Kay usiluje o podporu žen a jejich rodin díky spolupráci s organizacemi z celého světa, zaměřuje se na podporu výzkumu rakoviny, ochranu obětí domácího násilí, zvelebování naší společnosti, zvyšování sebevědomí dětí, aby byly schopny naplnit své sny a mnohem víc.

V roce 2020 proběhnou na níže uvedených trzích oslavy důležitých výročí v podobě slavností, příležitostí pro dobrovolníky a speciálními akcemi pro zaměstnance a nezávislé prodejce:

5 let

Kolumbie

10 let

Arménie

15 let

Moldávie

20 let

Kazachstán

Malajsie

Filipíny

Slovensko

25 let

Čína

Portugalsko

40 let

Argentina

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 56 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se snaží věnovat výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, dekorativní kosmetiku, doplňky stravy a parfémy. Společnost Mary Kay se snaží pomáhat ženám a jejich rodinám tím, že spolupracuje s organizacemi na celém světě, které se zaměřují na výzkum rakoviny, ochranu obětí domácího násilí, zvelebování společnosti a zvyšování sebevědomí dětí, aby si dokázaly splnit své sny. Původní vize paní Mary Kay Ashové - „postupně zlepšovat jednu rtěnku denně“ tak i nadále platí. Další informace naleznete na stránkách MaryKay.com.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200122005069/en/

Kontakty:

Mary Kay Inc. Corporate Communications

marykay.com/newsroom

972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-kosmetika-móda-styl-Mary Kay Inc.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.