Recruitment Academy Awards ocenila HR marketing Vodafon

Pátý ročník Recruitment Academy Awards zaznamenal výjimečný úspěch. Na galavečeru v pražské La Fabrice se vyhlašovaly společnosti s nejlepšími HR marketingovými aktivitami v šesti kategoriích.

Večer otevřelo vyhlášení kategorie Pracovní inzerát roku, vítězem se stala společnost IreSoft. Ocenění Náborová kampaň roku putovala StartupJobs.com. Novinkou pátého ročníku byla kategorie Referral program roku, ten získala společnost PwC.

Přihlášení v kategoriích Kariérní stránky roku Kariérní video roku byly rozděleni na velké a malé firmy. Odborná porota rozhodla, že nejlepší kariérní stránky mají společnosti eBRÁNA (malé firmy) a Vodafone (velké firmy).

V kategorii Kariérní video roku bodovala se svým interaktivním videem Business Factory mezi malými firmami a KPMG mezi velkými. Poprvé se hlasování účastnili i diváci, a ve speciální kategorii People’s Choice zvolili vítězem video od BP Lumen.

Pomyslným vrcholem byla volba Recruitera roku. Tím se stala Petra Nulíčková z Alza.cz.

Kontakt: Ing. Zuzana Bártová, zuzana.bartova@recruitmentacademy.cz

Klíčová slova ČR-práce-ocenění-personální-firmy-Reruitment Academy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.