Profesionální webhosting Sweb Profi pro širší okruh zájemců

Služba Sweb Profi pro profesionální webhosting umožňuje od 20. srpna 2001 převod již existujících domén na platformu Sweb Profi. Stává se díky tomu dostupnou mnohem širšímu okruhu zájemců.

Služba Sweb Profi, společný projekt společností Seznam.cz a Globe Internet, poskytuje zájemcům od července 2001 profesionální garantovaný webhosting a další produkty pro podnikání na internetu (10 + 1 e-mailovou schránku, profesionální virtuální obchod GESTO, provoz W@P stránek na adrese wap.názevfirmy.cz a reklamu na nejnavštěvovanějším portále českého internetu Seznam.cz). Doposud mohli využívat profesionálního webhostingu Sweb Profi pouze ti uživatelé, kteří si v rámci této služby nově registrovali své domény. O Sweb Profi však projevují zájem i mnozí z těch, kdo svou doménu již provozují. Od 20. srpna 2001 proto mohou všichni zájemci zažádat o převod existujících domén na platformu Sweb Profi a využívat nadále všech výhod, jež služba Sweb Profi nabízí. Jako bonus získají tito noví uživatelé reklamu na portále Seznam.cz v objemu 5000,- Kč.

Seznam.cz, a.s. provozuje nejnavštěvovanější portál českého internetu na www.seznam.cz, s cca 102 milióny zhlédnutých stránek v červenci 2001. Nabízí uživatelům zdarma celou škálu praktických služeb: Seznam.cz - katalog a vyhledávání, Můj Seznam - zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů, finančního a ekonomického zpravodajství, Novinky.cz - internetový magazín, Seznam E-mail, Seznam SMS bránu, Sweb - webhosting ve variantách Sweb Profi a Sweb Light, Seznam Mapy, Seznam Lidé - vyhledávání lidí, Seznam Software - nabídka volně šiřitelného softwaru, Seznam Slovník, Seznam Práce, Seznam Reality, Seznam Chat(a) a Seznam Peníze. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

Globe Internet, s.r.o., založená v roce 1996, nabízí komplexní internetové služby od registrace domén, provoz virtuálních serverů, webdesign a development aplikací, reklamu, vývoj aplikací, online platby a e-podpisy. Společnost má nyní 55 zaměstnanců a byla výzkumy identifikována jako největší webhostingová společnost v České republice.

Tiskové zprávy společnosti Seznam.cz, a.s. a fotografie naleznete na http://firma.seznam.cz/tisk.html. Informace o službách společnosti Globe Internet, s.r.o. naleznete na http://globe.cz

Pro další informace a fotografie kontaktujte, prosím: Ing. Dagmar Haltmarová, PR & Marketing Manager Seznam.cz e-mail: dagmar@firma.seznam.cz, tel.:(02)57313181, fax:(02)57313186, mobil:0606-726313

Klíčová slova PROTEXT-Seznam.cz-Globe Internet

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.