Emery Worldwide funguje bez přerušení provozu

Společnost Emery Worldwide, pobočka firmy CNF Inc. (index NYSE: CNF) pro přepravu těžkých nákladů, včera oznámila, že divize přepravy nákladů funguje úspěšně, navzdory pondělnímu přerušení provozu letecké společnosti Emery Worldwide Airlines.

Společnost od pondělka využívá pro přepravu nákladů služeb jiných leteckých přepravců. V severní Americe firma dokonce od pondělka přepravila více nákladů než byla průměrná přeprava v minulém týdnu i průměrná denní přeprava v červenci. Firma Emery poskytuje své služby ve stejném rozsahu (v Americe a 226 dalších zemích), jako tomu bylo před přerušením provozu letecké společnosti Emery Worldwide Airlines.

Generální ředitel firmy Emery Worldwide, Chutta Ratnathicam, k tomu řekl: "Děkujeme mnoha našim věrným zákazníkům za to, že nám zachovali přízeň a že uvěřili tomu, že jsme stále schopni se dobře postarat o přepravu jejich zásilek. Rád bych také poděkoval našim zaměstnancům, kteří v uvedených složitých podmínkách velice tvrdě a úspěšně pracovali. Vždy jsme zdůrazňovali, že klademe na první místo potřeby našich zákazníků. Budeme nadále tvrdě pracovat na tom, abychom obhájili pozici světové jedničky v přepravě těžkých nákladů."

Firma Emery Worldwide má roční obrat 2,6 miliardy dolarů a poskytuje služby v oblasti letecké a námořní přepravy těžkých nákladů zákazníkům z oblasti průmyslu a obchodu a také vládním organizacím. Firma sídlí v kalifornském městě Redwood City a má síť více než 500 center v 226 zemích celého světa.

Firma Emery je pobočkou firmy CNF Inc. (index NYSE: CNF). CNF má roční obrat šest miliard dolarů a poskytuje širokou paletu služeb v oblasti letecké, námořní a silniční přepravy, logistiky a výroby návěsů. Firma sídlí v kalifornském městě Palo Alto. Pro další informace prosím kontaktujte: Nancy Colvert 650/813-5336 e-mail: colvert.nancy@emeryworld.com Další novinky o společnosti naleznete na adrese: http://www.emeryworld.com Kontakt: Emery Worldwide Nancy Colvert, 415/215-5545 colvert.nancy@emeryworld.com

Klíčová slova PROTEXT-Emery Worldwide-přeprava-letecká

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.