Retail Summit 2020 a konference Big Data 2020 se uskuteční ve zcela rekonstruovaném Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague Clarion Congress Hotel Prague Clarion Congress Hotel Prague Clarion Congress Hotel Prague

Retail Summit 2020, největší setkání obchodníků ve střední Evropě, se 3. - 5. 2. 2020 opět uskuteční v pražském Clarion Congress hotelu, tentokráte ovšem ve zbrusu novém kongresovém patře. Všechny konferenční místnosti zde byly letos rekonstruovány s investicí 80 milionů korun. Přestavba se dotkla kromě samotných kongresových sálů také vstupního foyer o rozloze 1300 m2, ve kterém se v rámci Retail Summitu 2020 uskuteční rozsáhlá expozice technologií a služeb pro omnichannel retail.

Organizátoři Retail Summitu ze společnosti Blue Events se navíc rozhodli ve výrazně vylepšených prostorách pražského Clarion Congress hotelu uskutečnit 25. 3. 2020 i další ze svých odborných eventů - konferenci Prime time for... Big Data 2020. Ta v letošním ročníku zaznamenala takový nárůst počtu účastníků a zájmu komerčních partnerů, že se musí stěhovat do výrazně větších a technologicky špičkově vybavených prostor.

Kontakt pro média: Jan Patera (jan.patera@blueevents.eu)

Klíčová slova ČR-trh-služby-internet-komunikace-hotely-Blue Events

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.