Risen Energy rozšiřuje globální působnost díky zakázce na moduly o výkonu 150 MW pro elektrárny v Malajsii

Čínský výrobce solárních panelů, společnost Risen Energy Co., Ltd., nedávno oznámil přijetí objednávky na dodání vysoce účinných solárních modulů o celkovém výkonu 150 MW pro elektrárny v Malajsii. Slavnostního podpisu dohody se zúčastnil malajský ministr energetiky, vědy, technologie, životního prostředí a změny klimatu Yb Yeo Bee Yin. Jedná se o největší objednávku modulů, kterou společnost Risen Energy dosud získala v Malajsii a pro zahraniční elektrárnu na moři.

V rámci dohody společnost Risen Energy dodá pro tento projekt vysoce účinné moduly Jaeger 144 s výstupním výkonem až 395 W. Moduly budou dodávány fázově počínaje tímto měsícem a ukončení dodávek je naplánováno do června 2020.

Prezident společnosti Risen Energy Xie Jian uvedl: „Malajsie je jedním z našich klíčových rozvíjejících se trhů, protože se může pochlubit bohatým zdrojem světla a příznivou politikou pro toto odvětví. Jsme velmi rádi, že jsme součástí tohoto projektu v Malajsii. Pro zajištění hladkého provozu elektrárny po jejím dokončení vybavíme zařízení našimi moduly Jaeger, které prokázaly lepší odolnost vůči degradaci indukované světlem (LID) a degradaci způsobené světlem a zvýšenou teplotou (LeTID). Naše optimalizované moduly Jaeger mohou minimalizovat výskyt hotspotů (přehřívaná místa s vadnými články) a dopad vlivu zastínění na jejich výkon při výrobě energie. S nižšími celkovými náklady na vlastnictví a náklady na práci přinesou naše moduly majiteli projektu nižší náklady na výrobu elektřinu (LCOE) a vyšší příjmy z výroby energie."

Společnost Risen Energy kromě solárního trhu v Malajsii rozšířila svoji působnost na hlavních trzích v USA, Evropě, jihovýchodní Asii, střední Asii a v asijsko-pacifickém regionu. Společnost dosáhla pozoruhodných výsledků kromě jiných zemí z oblasti iniciativy Pásu a cesty zejména v Kazachstánu a na Ukrajině. Společnost Risen Energy navíc urychluje růst svého podnikání v oblasti ukládání energie díky integraci systémů „fotovoltaika + ukládání energie" a „fotovoltaika + ukládání energie + nabíjení". V komerčních aplikacích byla dále využívána řešení pro inteligentní mikro sítě.

Společnost Risen Energy zažívá nárůst jak v oblasti tržeb, tak i čistých příjmů, protože neustále globálně expanduje stabilním tempem. Finanční prognózy pro první tři čtvrtletí roku 2019 očekávají čistý zisk v rozmezí 765-815 milionů juanů (přibližně 107-114 milionů USD), což představuje meziroční nárůst o 262,40% - 286,09%.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1008955/Risen_Energy.jpg

KONTAKT: Tina, +86-137-3619-2549

Klíčová slova Čína-energie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.