Společnost BitHarp představuje novou technologii těžby kryptoměn

Lyre Miner a Harp Miner, dvě nedávno představená zařízení na těžbu kryptoměn společnosti BitHarp Group Limited (www.BitHarp.com), se rychle stávají průlomem globálním trhu kryptoměn. Během své krátké životnosti ukázaly tyto dva produkty příslib revoluce v tomto vzkvétajícím odvětví tím, že nabídly superrychlou návratnost investic pro zkušené těžaře i začátečníky, kteří se snaží vyzkoušet své schopnosti v oblasti těžby kryptoměn.

Schopnost těžebních zařízení Lyre Miner a Harp Miner vytvářet rychlou návratnost investic lze připsat vysokému našívacímu výkonu těchto produktů. Pojem hash rate může být označován jako rychlost, kterou dané těžební zařízení pracuje. Vyšší hash rate zvyšuje příležitosti těžaře najít další blok a být odměněn. A pro další zlepšení možností těžařů mají zařízení Lyre Miner a Harp Miner velmi nízkou spotřebu energie, 600 W a 2400 W.

Hodnoty hashového výkonu těžebních zařízení Lyre Miner a Harp Miner jsou uvedeny níže.

Lyre Miner: 335 TH/s pro Bitcoin, 55 GH/s pro Litecoin, 14 GH/s pro Ethereum, a 9 TH/s pro Dash

Harp Miner: 2000 TH/s pro Bitcoin 300 GH/s pro Litecoin, 75 GH/s pro Ethereum, a 50 TH/s pro Dash

Ačkoli v posledních letech došlo v průmyslu kryptoměn k obrovskému pokroku, velká většina produktů a služeb je vhodná pouze pro vysoce znalé a zkušené odborníky na těžbu kryptoměn. BitHarp je jedním z nejstarších jmen v oboru, které se vydává méně probádanou cestou a vytváří těžební hardware, který mohou používat jednotlivci bez žádných znalostí a zkušeností.

„Pevně věříme, že výhody těžby kryptoměn by měly být dostupné všem," řekl Daniel Cox, technický ředitel společnosti BitHarp. „Tato víra nás inspirovala k vytvoření dvou předkonfigurovaných produktů, které může kdokoli začít používat pouhým zapojením."

Více informací o těžebních zařízeních Lyre Miner a Harp Miner naleznete na webových stránkách https://www.bitharp.com/

O společnosti BitHarp

BitHarp je kryptoměnový výrobce se sídlem na Novém Zélandu s nejvýkonnějšími a nejflexibilnějšími těžebními přístroji konstruovanými s cílem usnadnit těžbu a učinit ji pro investory ziskovější.

KONTAKT: Alexa Zimine, +1-705-910-2226 / +64-988-48-279, alexa@bitharp.com

Klíčová slova Kanada-internet-komunikace-finance-BitHarp Group Limited

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.