Infografika – užitečný průvodce výběrem trekové obuvi

Jak vybrat trekové boty a na jakou túru s nimi vyrazit? Tak se jmenuje infografika od eobuv.cz, která představuje trekovou obuv a destinace v Čechách a na Slovensku, kam je možné s nimi vyrazit.

Na infografiku se můžete podívat na tomto odkazu.

V infografice jsou představeny všechny kategorie trekové obuvi. Najdete v ní i nákres trekové boty s detailním popisem všech jejích důležitých částí s jedinečným slovníčkem systémů a technologií využívaných při výrobě.

A kam s trekovými boty vyrazit?

Eobuv.cz navrhla 5 turistických destinací v Čechách a na Slovensku, kam můžete jet trekovou obuv prověřit. U každé lokality najdete charakteristiku pohoří a jaká náročnost výletů vás v dané lokalitě čeká.

Na závěr k tématu něco řeknou i veličiny z českého cestovatelského prostředí. Ti vám poradí, jakým způsobem vybírají trekovou obuv či s jakými vychytávkami mají pozitivní zkušenosti.

Klíčová slova ČR-turistika-internet-trh-kůže-obuv-firmy-Effectix

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Zpracovatelský a výrobní průmysl
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.